Finał „Mam talent”. Czy TVN ustawia wyniki?!

Dziś finał programu stacji TVN „Mam talent”. To dziś dowiemy się, kto wygra 12 edycję, zyska sławę i szansę na wielką karierę, bo zwycięstwo w show było już trampoliną do sukcesu dla wielu artystów. Na tym etapie poziom jest już bardzo wysoki, więc widzom trudno będzie polegać jedynie na opiniach jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola, bowiem z pewnością będą oni mieli do powiedzenia same superlatywy. Głosujący na zwycięzców będą musieli zaufać swoim instynktom. I dobrze, bo dzięki temu być może uda się uniknąć głosów mówiących o faworyzowaniu jednej grupy artystów nad drugimi.

Czytaj też: Co się dzieję?! Wiśniewski bankrutem przez SKOK Wołomin?

Doczekaliśmy się dnia, w którym TVN pokaże finał 12 edycji show „Mam talent”. Przed widzami i jury w składzie Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak zaprezentuje się dziesiątka uczestników w składzie: Ana Andrzejewska, duet Acro Studio, Jan Szynal, Łukasz Chwieduk, Marysia i Julian, Artur Cichuta, Cezary Borowik, LUQO Art Łukasz Fraś, Malwina Kowalowicz i Maya Thomas. Wiadomo, że pośród nich znajduje się zwycięzca, ale kto nim będzie?

Kto wygra dzisiejszy finał „Mam talent?

Dziś finał show TVN "Top model". Fani i jury w składzie Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak będą świadkami zaciętej walki
fot.: Małgorzata Foremniak, screen/ Instagram

Dziś dowiemy się, kto z tej grupy przejdzie do historii jako ta osoba, która wygrała 12 finał programu „Top model”. Pewne jest tylko tyle, że będzie to ostatni odcinek z udziałem Szymona Hołowni, który postanowił wybrać inną od dotychczasowej ścieżkę życiową, bo zdecydował się na start w wyborach prezydenckich.

Czytaj też: Doda wypina się przed kamerą. Robi się naprawdę gorąco!

Z tego i wielu innych względów, dzisiejszy finał programu „Top model” zapowiada się wyśmienicie i z pewnością dostarczy nam niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia przed telewizorami.

źródło: Facebook, Instagram

POLECAMY:

Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa odsłania wszystko!
Klęska Cichopek i Hakiela! Czy TVP dostaną drugą szansę?
Lara Gessler pokazała to fanom! Jest gorąco!
Gessler stanowczo przesadza! Jej program, aż ocieka erotyzmem!
Wiśniewski zdradza sekret! Nie uwierzysz o co chodzi!

, , , ,