Lara Gessler pokazała to fanom! Jest gorąco!

Trzeba przyznać, że Magda Gessler ma szczęście do dzieci, bowiem i Tadeusz Muller i Lara Gessler mają zadatki na wielkie medialne i kulinarne osobowości. Szczególnie córka Królowej TVN budzi zainteresowanie mediów i fanów, bowiem jest ona bardziej „na świeczniku” niż nieco bardziej skryty syn. Lara próbowała już swych sił w programie telewizyjnym „Ameryka Express”, ale nie odniosła tam większego sukcesu. Coraz większą furorę robi natomiast na Insta, gdzie wrzuciła ostatnio zdjęcia ze wspólnej rodzinnej sesji. Fani oniemieli, gdy zobaczyli, jakie Lara Gessler ma nogi.

Czytaj też: Wiemy ile zarabia Kuba Wojewódzki! Te kwoty zwalą Cię z nóg!

Lara Gessler, choć nie jest klasyczną Insta – pięknością, przyciąga wzrok, bowiem jest wysoka, szczupła i ma piękne nogi. O tym, jak piękne, mieliśmy okazję przekonać się niedawno, przy okazji wspólnej rodzinnej sesji, jaką ona, Magda Gessler i Tadeusz Muller wykonali dla jednego z drukowanych kolorowych magazynów.

Lara Gessler pokazała nogi. Instagram oszalał

Magda Gessler, Tadeusz Muller i Lara Gessler wzięli udział w sesji, na której Lara pokazała nogi. Gwiazda "Ameryka Express" sprawiła, że Instagram oszalał
fot.: Lara Gessler, screen/ YouTube

Na jednym z nich widać gwiazdę show „Ameryka Express” stojącą na stole. Ujęcie od dołu sprawia, że Lara Gessler wygląda, jakby miała nogi do nieba, bowiem zdecydowanie stanowią one najważniejszy punkt zdjęcia. Oczywiście Instagram oszalał na punkcie tej fotografii, bo choć nie Lara Gessler nie jest na zdjęciu przesadnie rozebrana, to pokazuje fanom swoje ciało w sposób, który nie zostawia właściwości co do zmysłowości i urody córki Magdy Gessler.

Czytaj też: Wendzikowska w gorącej sesji. Jej bikini prawie nic nie zasłania!

Widać, że młoda Gessler ma zadatki na wielką osobowość medialną i jeśli tylko odziedziczyła temperament po matce, to stoi przed nią wielka przyszłość. Pytanie tylko, czy Polska jest gotowa na dwie Gessler na raz?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Oto jak wygląda mama Wieniawy. Lepiej usiądźcie
Gigantyczna wpadka Kurdej Szatan! To co jej spływa po twarzy to…
Maja Bohosiewicz odsłoniła wszystko! Prawie naga na Insta
To już koniec „Kuchennych rewolucji”! Magda Gessler ma dosyć!
Mucha pokazała za dużo! Jej piersi są prawie na wierzchu!

, , , ,