Michał Szpak szczerze! Był prześladowany przez…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak to przede wszystkim gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland, gdzie jest jednym z trenerów dla początkujących piosenkarzy. Jego wielka kariera rozpoczęła się od programu TVN – X-Factor, gdzie zajął drugie miejsce. Szpak od początku uchodził za zdolnego piosenkarza, lecz mocno kontrowersyjnego. Chodzi tu przede wszystkim o jego styl ubioru i zachowania. Dla wielu osób Michał może się wydać po prostu mało męski, lecz to wynika z jego oryginalnego stylu. Przez przyjaciół jest często określany mianem „kolorowego ptak”. Niestety nie wszyscy potrafili docenić jego charakterystyczny styl bycia. Piosenkarz od najmłodszych lat wzmagał się z brakiem akceptacji na wielu frontach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś Michał Szpak to przede wszystkim gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Swoje pierwsze kroki w świecie show biznesu stawiał w programie TVN – X-Factor. To tam zajął drugie miejsce, które stało się dla niego przepustką do wielkiej kariery. W 2016 roku Michał Szpak reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Ostatecznie zajął w nim 8 miejsce (25 miejsce według punktów przyznanych przez jurorów oraz 3 miejsce według punktacji przyznanej od widzów). Bez wątpienia dziś jest gwiazdą, która na samym początku spotkała się z wielką falą krytyki z powodu swojego scenicznego stylu.

Michał Szpak i jego problemy z akceptacją

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Byłem już nastolatkiem, zaczynał się mój okres dorastania i nagle zobaczyłem coś, co na mnie zrobiło totalne wrażenie. Ludzi w kolorowych puchowych kurtkach, wariacko poubieranych, facetów w dzwonach. Poszliśmy z mamą do sklepu i nakupowaliśmy mi ciuchów. Przywiozłem sobie wtedy m.in. wybrokatowane szwedy. Do tego kamizelka – tak się pojawiałem w szkole. A potem było coraz bardziej hardcorowo” – wspomina Michał Szpak.

Michał Szpak to gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Jego wielka kariera rozpoczęła się od programu TVN - X-Factor.
Michał Szpak/ screen YouTube

Michał przyznał, że krytyka płynęła również z ust najbliższych mu osób.

„Ojciec? Potrafił powiedzieć: »Coś ty na siebie włożył?!«. Tylko że i on zawsze był wyrazisty. Uwielbiał długie płaszcze, buty z wysokimi cholewkami. Teraz na przykład chodzi z wielką, gęstą brodą i podwiniętym wąsem” – zdradził Michał Szpak.

Niestety wśród rówieśników Michał Szpak również nie miał zbyt łatwego życia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Na początku było spoko, ale dość szybko miałem dosyć. Głupie zaczepki, popchnięcie na korytarzu, typowe nastoletnie zagrania. Bez przerwy słyszałem: »Zaraz ci wyję«. A ja, jak to ja. Słyszę coś takiego i daję jeszcze do pieca. »Spoko, uderz«. Albo: »Może byś się zmierzyć z kimś równym sobie?«. Myślę, że to, że nigdy nikt nie spuścił mi wpdolu, zawdzięczam przede wszystkim Damianowi. Wszyscy prędzej czy później dowiadywali się, że jestem jego bratem. Damian miał posłuch, szacunek na dzielnicy” – powiedział Michał Szpak.

POLECAMY:

Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół
Natalia Siwiec pokazuje bombki! Nie chodzi o te choinkowe

TVP / TVN/ X-Factor

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →