Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli już oficjalnie rozwód. Para celebrytów podjęła ostateczną decyzję na temat przyszłości,  a w zasadzie końca ich związku. Lider Ich Troje wydawał się być zadowolony z takiego przebiegu sytuacji. Z kolei Dominika Tajner wyszła z sali rozpraw mocno smutna. Wciąż coś czuję do byłego męża?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód

Czytaj też: Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem od 2012 roku. Dominika była czwartą z kolei żoną znanego lidera zespołu Ich Troje. Decyzję o rozstaniu miał podjąć Michał,  który w marcu nieoczekiwanie  wręczył żonie papiery rozwodowe. Dominika nie ukrywała przed mediami szoku, który zafundował jej Michał. Menadżerka gwiazd starała się jeszcze ratować swój związek,  lecz ostatecznie przystała na propozycję męża. W poniedziałek oficjalnie ich małżeństwo przestało istnieć. Mimo wszystko Dominika przed rozprawą pokazała,  że Michał wciąż nie jest dla niej obojętny.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli już oficjalnie rozwód. Lider Ich Troje po wyjściu z sali wydawał się być zadowolony.
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli już oficjalnie rozwód. Lider Ich Troje po wyjściu z sali wydawał się być zadowolony.

Czytaj też: Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

– Kiedy w weekend ktoś mi wysłał link do artykułu, że Michał nie żyje to nogi się pode mną ugięły – opowiadała przed salą rozpraw.

Rozwód pary celebrytów

Ostatniego dnia września w jednym z warszawskich sądów oficjalnie małżeństwo Dominiki Tajner  i Michała Wiśniewskiego przestało istnieć. Para już wcześniej ustaliła warunki i przebieg rozwodu, dlatego rozprawa rozwodowa trwała zaledwie kilka minut. Po wyjściu z sądu każde z nich wykazywało zupełnie odmienne odczucia z powodu całej sytuacji. Michał wydawał się być zadowolony,  natomiast na twarzy Dominiki próżno było szukać uśmiechu. Byli małżonkowie dali sobie na pożegnanie ostatniego buziaka. Tuż po wszystkim Dominika napisała na swoim koncie na portalu Instagram parę słów na temat rozwodu i rozstania z Michałem.

„Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś”.

POLECAMY:

Znamienne słowa Morawieckiego przed śmiercią. Coś wzruszającego! (wideo)
To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?
Kornel Morawiecki nie żyje. Premier zdradza jego ostatnie słowa
Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów
Wojewódzki na żywo zadzwonił do ojca. Kazał mu spier…

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →