Szok! Misiek Koterski mówi otwarcie o swojej przemianie

Wydaje się, że czasy, gdy aktor grający rolę Sylwka w komedii „Dzień świra” spędzał życie na autodestrukcyjnej zabawie dobiegły końca, bowiem Misiek Koterski wyjechał do Medjugorie, gdzie dopełniła się jego duchowa przemiana. Gwiazdor, znany między innymi z ról w serialu „Świat według kiepskich” oraz z prób podbijania parkietu w programie „Taniec z gwiazdami” znany był z problemów z alkoholem i używkami, ale chyba jesteśmy świadkami tego, jak aktor prostuje swoje życie. Gwiazdor zdaje relację z tego na portalu Instagram.

Czytaj też: Gąsiewska i Zdrójkowski zdradzają sekret ich związku! Będziesz w szoku, co wyznali!

Mało było w polskim światku celebrytów, którzy tak by szaleli jak Koterski, bo chyba cała polska słyszała o jego narkotykowych wyczynach i zabawowym stylu życia. Na szczęście aktor znany z filmu „Dzień świra” wyszedł na prostą, ale zawdzięcza to nie sobie, a… Jezusowi. Aktor przeszedł nawrócenie o czym poinformował zdumionych fanów na portalu Instagram. Pretekstem był wyjazd do Medjugorie, gdzie Misiek Koterski wziął udział w nabożeństwach maryjnych.

Misiek Koterski odwiedził Medjugorie i odmienił swe życie

Misiek Koterski ("Dzień świra", "Taniec z gwiazdami", "Świat według Kiepskich") pojechał do Medjugorie, bo nawrócił się. Ogłosił to na Insta zdumionym fanom
fot.: Michał „Misiek” Koterski, screen/ Instagram

Uczestnik show „Taniec z gwiazdami” otwarcie mówi na Insta o swojej wierze oraz o tym, że to, że żyje, zawdzięcza Bogu. Choć część fanów nie szczędzi mu uszczypliwości, Misiek Koterski reaguje na nie życzliwie i spokojnie, co jest najlepszym dowodem przemiany, jaką przeszedł.

Czytaj też: Ostaszewska zwariowała? Napisała list do Morawieckiego

Jak sam napisał w jednym z ostatnich postów Misiek Koterski, jego „serce należy do Jezusa”, a to co przeszedł w Medjugorie odmieniło go na zawsze. Pozostaje mieć nadzieję, że przemiana ta pozostanie trwała i nie usłyszymy za jakiś czas o kolejnych wyskokach aktorka serialu „Świat według Kiepskich”.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Pilne: Tragedia w Chojnicach! Liczba ofiar rośnie, wielu rannych
Uwaga! Gwałtowna zmiana pogody. Służby ostrzegają
Szok! Polacy zagrożeni konfliktem Iranu z USA!
Auto wyjechało w tłum ludzi! Są zabici i ranni
Słowa Gessler o Polakach szokują! Nikt się tego nie spodziewał

, , , ,