Mucha pokazała za dużo! Jej piersi są prawie na wierzchu!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha znowu nago? Tym razem gwiazda TVP i serialu M jak Miłość pokazała swój głęboki dekolt podczas reklamowania lodów firmy „Magnum”. Nie ulega wątpliwości, że aktorka bardzo lubi kusić swoimi kobiecymi kształtami fanów, a w szczególności ich męską część. Nie jest to jednak jedyna tego typu fotografia ukazująca walory gwiazdy. Mucha przed kilkoma laty wzięła udział w bardzo odważnych sesjach zdjęciowych. Dziś nie ulega wątpliwości, że aktorka po prostu uwielbia epatować swoimi kształtami. Dziś zrobiła to ponownie. Czy to już nie jest lekka przesada?

Czytaj też: Wiśniewski się pomylił? Strzelił olbrzymią gafę, która może go dużo kosztować

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2. Dziś jest przede wszystkim jedną z największych gwiazd serialu M jak Miłość.

Anna Mucha znowu nago? Tym razem gwiazda TVP i serialu M jak Miłość pokazała swój głęboki dekolt podczas reklamowania lodów firmy "Magnum".
Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha nago?

Mucha lubi pokazywać i udowadniać, że natura obdarzyła ją naprawdę dobrymi genami. Aktorka od wielu lat jest uważana za sex-bombe polskiego show biznesu. Przed kilkoma laty dosłownie pokazała swoje walory. Do dziś wielu mężczyzn może pamiętać rozbierane sesje zdjęciowe aktorki, która wykonała je dwa razy. Z kolei na co dzień Anna Mucha ukazuje swoje walory na portalu Instagram, gdzie jej poczynania obserwuje tysiące fanów. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda po prostu lubi pokazać publicznie to i owo.

Źródło: Polska Press/ Express Ilustrowany

Anna Mucha jest również bardzo często zapraszana na przeróżne bale oraz przyjęcia. Niektóre z nich mają przede wszystkim na celu promocję konkretnych produktów oraz marek. Tak też było w przypadku marki „Magnum”. Ów lody uchodzą za jedne z,lepszych na rynku, lecz również nie należą do najtańszych. Nie ulega zatem wątpliwości, że aby interes się kręcił, jest potrzebny także dobry marketing. Jedną z gwiazd, która miała promować markę była Anna Mucha i Barbara Kurdej Szatan. Ta pierwsza przybyła na miejsce w bardzo odważnej kreacji. Ponownie aparatom fotograficznym ukazał się pokaźny dekolt znanej aktorki serialu M jak Miłość w TVP.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!
Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!

tagi: Magnum, TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →