Mucha nie ma wstydu. Pokazała się topless i to w jakiej scenerii!

Anna Mucha, gwiazda między innymi serialu M jak Miłość, pokazała się prawie nago w serwisie Instagram, zdjęcie topless, na którym aktorka pokazuje piersi podbija sieć.

Czytaj też: Trzaskowski znieważył prezydenta. To oznacza wojnę?

Niecały miesiąc temu Ania Mucha obchodziła okrągłe czterdzieste urodziny. Gwiazda serialu M jak Miłość miała w planie z tego powodu wyjazd do malowniczej Toskanii. Wszystko jednak popsuł nagły wybuch epidemii koronawirusa i wprowadzona kwarantanna, a także zakazy lotów.

Mucha była zmuszona świętować w domu, oczywiście nie obyło się bez wielkiego tortu, świeczek, balonów i całej imprezowej oprawy. Jednak sam jubileusz odbyła tylko w rodzinnym gronie. Wtedy też w mediach społecznościowych aktorka pokazała zdjęcie z młodości, na którym wspominała jak wyglądało jej dzieciństwo.

„Miałam mieć na imię Julia albo Bartek, ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, więc zostałam Anną… Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak… takie to były czasy!), talią kart i patykiem… Nóż służył do gry w wojnę (…), talia kart do… flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w… dziennikarkę! (…) Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło…”

– napisała na Instagramie

Anna Mucha paraduje topless w sieci

Dzisiaj mimo czterdziestki na karku Anna Mucha prezentuje się znakomicie i nie wstydzi się tym chwalić. Co jakiś czas w serwisie Instagram umieszcza różnego rodzaju roznegliżowane zdjęcia, które wprawiają w zachwyt jej fanów.

Tym razem także nie pożałowała im widoków, publikując stare zdjęcie z wakacji, na którym pokazuje się topless. W podpisie wspomina o tęsknocie za wakacjami i wielkiej chęci wyjazdu do ciepłych krajów. Niestety aktorka będzie musiała poczekać do czasu, aż świat upora się z pandemią.

Zobacz również: Od dziś nowe zasady. Uciążliwy obowiązek wszedł w życie

„No więc jeśli o mnie chodzi, to ja już chciałbym wyjechać”

– wyznała z rozrzewnieniem Anna Mucha.

Fani stwierdzili, że mają podobne odczucia i także już chcieliby powrotu do normalności.

Anna Mucha, gwiazda M jak Miłość pokazała się prawie nago w serwisie Instagram, zdjęcie topless, na którym aktorka pokazuje piersi podbija sieć.
Anna Mucha, gwiazda M jak Miłość pokazała się prawie nago w serwisie Instagram, zdjęcie topless, na którym aktorka pokazuje piersi podbija sieć. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Szumowski ujawnił kiedy zdejmiemy maseczki!

Fatalny błąd! Właśnie podano prawdziwą ilość zakażonych w Polsce

Wyciekł plan rządu na obowiązek noszenia maseczek. Wiele osób się wścieknie

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →