Maciej Musiał zdaradza sekret serialu „Wiedźmin”. Fani pod wrażeniem

Udostępnij:

Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali niedawno ze sobą na temat najnowszej produkcji firmy Netflix pt. „Wiedźmin”. Jedną z ról w ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego ma odegrać gwiazda TVP — Maciej Musiał, który w rozmowie z królem TVN zdradził mu kilka sekretów dotyczących wielce oczekiwanej przez widzów produkcji.

Wojewódzki i Musiał: Gwiazda TVP zdradza szczegóły gry w serialu firmy Netflix „Wiedźmin”.

CZYTAJ TEŻ: Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem

Maciej Musiał to aktor przede wszystkim znany z gry w serialach TVP. Wielu mogłoby się wydawać, iż aktor może zostać zaszufladkowany przez swoje dotychczasowe rolę i już raczej kariery nie zrobi. Rzeczywistość okazała się jednak bardziej łaskawa dla młodego aktora. Musiał niedawno wziął udział w castingu do jednej z ról w najnowszej produkcji firmy Netflix pt. „Wiedźmin”. Kulisy z tego wydarzenia zdradził w TVN w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Musiał zdradza szczegóły serialu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”

Kuba Wojewódzki jak to już zwykł mieć w zwyczaju, rozpoczął fragment rozmowy od dość specyficznych pytań. Jednakże w pewnym momencie rozmowa zeszła na zdecydowanie bardziej konkretne i poważne kwestię dotyczące gięcia króla TVN. Maciej Musiał przyznał, że nie dostał ot, tak po prostu roli w serialu firmy Netflix pt. „Wiedźmin”. Aktor wziął udział w castingu, lecz do zupełnie innej roli niż chciał. Ostatecznie aktor otrzymał zadanie odegrania postaci Sir Lasla. Istnieją domniemania, iż młody gwiazdor TVP starał się o tytułową rolę młodego Wiedźmina.

Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali nt. serialu Netflix pt. "Wiedźmin". Gwiazda TVP zdradziła szczegóły angażu w produkcji.
Maciej Musiał i Kuba Wojewódzki rozmawiali nt. serialu Netflix pt. „Wiedźmin”. Gwiazda TVP zdradziła szczegóły angażu w produkcji.

Musiał przyznał w rozmowie z Kubą, że informację o propozycji firmy Netflix otrzymał w pociągu. Aktor miał być tak bardzo zadowolony z wiadomości, że postanowił wszystkim podróżującym z nim postawić piwo, lecz nie zdradził przy tym nikomu, jaka jest tego okazja.

Serial „Wiedźmin” ma mieć premierę jeszcze w tym roku.

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina
Polacy w euforii! Powstanie film na który czekają wszyscy
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →