Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina

Katarzyna Cichopek wraz z rodziną spędza wakacje na Majorce, podzieliła się zdjęciami z tego wyjazdu na swoim profilu na portalu Instagram. Aktorka przeżyła chwile grozy, gdy została zaatakowana przez… rekina. Cichopek jest kojarzona głównie ze swej roli w serialu TVP pod tytułem „M jak Miłość”, jest także zwyciężczynią drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Gdy myślimy o serialu „M jak miłość”, wielu ludzi ma przed oczami Kingę. Postać, która gra Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Rola ta dała też jej ogromną popularność, ale też przypięła jej łatkę aktorki jednej roli. Mimo tego, że pojawiała się w wielu produkcjach telewizyjnych przeciętny Kowalski kojarzy ją tylko z rolą w serialu TVP.

CZYTAJ TEŻ: Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

Popularność z jaką spotkał się serial na początku lat dwutysięcznych spowodowała, że Kasia została zaproszona do występu w drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie poznała swojego przyszłego męża, Marcina Hakiel, z którym w parze zwyciężyła całą edycję.

Kasia Cichopek pokazała swoje wakacje na Instagram

Katarzyna Cichopek (M jak miłość, TVP, Taniec z gwiazdami) zaatakowana przez rekina, zobacz na Instagram, spędza wakacje na Majorce.
Fot.: Katarzyna Cichopek, screen/ Instagram

Teraz aktorka wraz z rodzinę spędza wakacje na Majorce, Cichopek dzieli się przeżyciami ze swoimi fanami na Instagramie, gdzie zamieszcza fotograficzna relację. Ostatnio podzieliła się fotografiami, na których podczas kąpieli w Morzu Śródziemnym zaatakował ją wielki rekin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Na szczęście chodzi o dmuchana zabawkę jej syna, więc nie groziło jej niebezpieczeństwo. Zdjęcia spowodowały uśmiech na twarzach wielu fanów, którzy wyrazili to w komentarzach pod fotografiami.

Katarzyna Cichopek (M jak miłość, TVP, Taniec z gwiazdami) zaatakowana przez rekina, zobacz na Instagram, spędza wakacje na Majorce.
Fot.: Katarzyna Cichopek, wakacje na Majorce, screen/ Instagram

Mimo, że Kasia Cichopek przechodziła w życiu ciężkie chwile – nadal potrafi wspaniale cieszyć się życiem, a zdjęcia na portalu Instagram tylko to potwierdzają.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy
Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!
Bankructwo u Magdy Gessler! Wstrząsające fakty
To obrzydliwe! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Doda podjęła szokująca decyzję! Fani wstrzymali oddech
Szok! Oto skład nowego jury w „The Voice of Poland”!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →