Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna Szakiewicz to żona gwiazdy pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którym był Paweł Szakiewicz. Teraz jego ukochana żona wypowiedziała się na temat, którym jest aborcja.

Niedawno w polskim sejmie powróciła kwestia dotycząca zaostrzenia aktualnych przepisów dotyczących przeprowadzania aborcji. Chodziło przede wszystkim o jej zakazanie z pobudek eugenicznych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatecznie projekt autorstwa Kai Godek nie został przyjęty przez sejm. Mimo wszystko jego pojawienie się wywołało olbrzymią falę dyskusji w polskim społeczeństwie na ten temat.

Temat aborcji powraca na forum polskiej opinii publicznej co pewien czas. Tak było również dwa tygodnie temu. Wówczas sejm debatował nad projektem środowisk Pro-Life, które chciały wprowadzenia ich poprawki do aktualnego kompromisu aborcyjnego z 1993 roku. Ostatecznie projekt ustawy przepadł, lecz debata na ten temat w polskim społeczeństwie trwa do dziś.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna i Paweł Szakiewicz z „Rolnik szuka żony”

W tej kwestii głos zabrała również Martyna Szakiewicz – żona Pawła z pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jej zdaniem kobieta w pewnych sytuacjach powinna mieć wybór co do przeprowadzenia aborcji. Przy tej okazji przywołała sytuację, która dotyczyła również jej.

Niewielu o tym wie, ale byliśmy na każdym badaniu, przez 30 tygodni byliśmy rodzicami zupełnie zdrowej dziewczynki. Pamiętam, że na to badanie pojechaliśmy dziwnie spokojnie, byłam przecież już na dwóch badaniach prenatalnych – wszystko było dobrze – to trzecie to miała być właściwie tylko formalność. I nagle w gabinecie seria krótkich pytań, słowa lekarza, że z sercem dzieje się coś nie tak, skierowanie do poradni w Warszawie. Do dziś pamiętam ten strach, paraliżujący strach, co będzie – gdy absolutnie nic nie możesz zrobić. I doskonale pamiętam te wszystkie myśli – absolutnie wszystkie, co będzie dalej, czy będzie cierpiała, czy przeżyje. Po 4 długich tygodniach byliśmy już na wizycie – i tam spotkało nas ukojenie – rokowania były dobre. Jeszcze wizyty kontrolne i już. I rzeczywiście nasza historia skończyła się dobrze, Antosia jest zdrowa.

– mówi Martyna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na koniec żona Pawła dodaje, że:

Myślę, że każdy jest w stanie sobie wyobrazić co czuliśmy chwile przed cesarskim cięciem. To był koszmar – tak ogromny, że nawet nie umiałam mówić, jak bardzo się boję. Nie uważam, że aborcja jest ok. Spoko, nie pozostawia śladu – to moja opinia, każdy ma swoją. Są sytuacje, w których barbarzyństwem jest nie dać kobiecie/rodzinie wyboru. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie kobiety, którą zmusza się do urodzenia dziecka, ze świadomością, że przez kilka dni czy tygodni będzie umierało w męczarniach. To nieludzkie

– napisała Martyna Szakiewicz.

Martyna Szakiewicz to żona gwiazdora pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, którym był Paweł Szakiewicz.  Teraz Martyna napisała  aborcji
Martyna Szakiewicz to żona gwiazdora pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którym był Paweł Szakiewicz. Teraz Martyna napisała aborcji/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Trump wie skąd wziął się wirus. Widział dowody: „Dowiecie się”

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →