Fronczewskiemu runął świat. Niespodziewana, tragiczna śmierć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Fronczewski i jego życiowa tragedia dotknęła tysiące Polaków, aktor znany jest między innymi z seriali „Rodzina zastępcza” oraz „Zawsze Warto” w telewizji Polsat. Niedawno Fronczewski wydał książkę pt. „Ja, Fronczewski”. To właśnie w tej publikacji opisał swój największy życiowy dramat, z którym wzmaga się do dziś. W szkole teatralnej spotkał swojego najlepszego przyjaciela, Krzysztofa. Panowie po latach znajomości postanowili wybrać się razem na mazury, gdzie mieli zamiar rozmawiać wspólnie przy wódce o kobietach i życiu. Nikt wówczas nie spodziewał się, że niewinny wypad zakończy się olbrzymią tragedią.

Tragiczny wyjazd

Piotr Fronczewski to aktor znany między innymi z seriali „Rodzina zastępcza” oraz „Zawsze Warto” w telewizji Polsat. Niedawno Fronczewski wydał książkę pt. „Ja, Fronczewski„. To tam opisał swoją wielką przyjaźń z Krzysztofem Banachowiczem. Ponownie rozumieli się praktycznie bez słów. Łączyła ich przede wszystkim wielka miłość do teatru. Na trzecim roku studiów podjęli decyzję o wspólnym wyjeździe na mazury, gdzie chcieli wspólnie porozmawiać przy wódce o dziewczynach oraz przede wszystkim o życiu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety nikt wówczas nie mógł przewidzieć, że wyjazd zakończy się tragedią. Piotr i Krzysztof postanowili, że wynajmą łódkę, na której przepłyną jezioro. Niestety podczas rejsu doszło do komplikacji. Łódka w pewnym momencie wywróciła się, a dwaj mężczyźni znaleźli się w wodzie.

Piotr Fronczewski i jego życiowa tragedia

Może czterdzieści metrów od brzegu – wywrotka. Jak do niej doszło, nie pamiętam. Bez żadnych harców, byliśmy trzeźwi, dopiero na wieczór planowaliśmy jakąś buteleczkę – wyjawił aktor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Później było już tylko gorzej. Krzysztof w pewnym momencie zniknął z oczu Piotrowi. Fronczewski próbował jeszcze nurkować pod wodę, aby ratować przyjaciela, lecz próby nie przyniosły żadnych efektów. Na drugi dzień ciało Krzysztofa odnalazła milicja. Okazało się, że młody chłopak zmarł z powodu zawału serca.

CZYTAJ TAKŻE:  Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

To było… Brak mi słów. Sekcja zwłok wykazała później, że Krzyś doznał zawału serca, prawdopodobnie ze stresu po wywrotce – mówił aktor, który nigdy nie zapomniał też powrotu z Mazur.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stała tam, pośrodku ładowni, niczym podłużny stół. Przez całą drogę do Warszawy siedzieliśmy naprzeciwko siebie z tatą Krzysia, trzymając się za ręce oparte na trumnie. W milczeniu – wyjawił.

Aktor wyznał również, że przy grobie Krzysztofa złożył jego ojcu przysięgę, że do końca życia będzie się za jego syna modlić.

Piotr Fronczewski (Ja, Fronczewski)i jego życiowa tragedia. Piotr Fronczewski znany z seriali "Rodzina zastępcza" oraz "Zawsze Warto" w telewizji Polsat...
Fronczewski/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

Monika Zamachowska ma nowe zajęcie. Nie zgadniesz co robi

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →