Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Internautom nie spodobały się fotografie które zamieściła Małgorzata Rozenek na portalu Instagram, widać na nich jak Radosław Majdan i jej syn z poprzedniego małżeństwa bawią się dobrze. Posypały się komentarze o tym jak musi czuć się ojciec, Jacek Rozenek, gdy to widzi? Czy ludzie śledzący profil byłej prowadzącej programu TVN „Perfekcyjna pani domu” jednak trochę nie przesadzili?

Ostatnie miesiące to czas niepewności jeżeli chodzi o to czy Jacek Rozenek wróci do zdrowia. Aktor doznał poważnego wylewu i długo nie było wiadomo, czy lekarze będą wstanie go uratować. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i Jacek Rozenek wraca już do zdrowia w Centrum Rehabilitacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Jego była żona, która wspierała go w tych ciężkich chwilach, mogła w końcu odetchnąć. Dlatego wraz z synami z pierwszego małżeństwa Stanisławem (13 lat) i Tadeuszem (9 lat) oraz z drugim mężem Radosławem Majdanem wyjechali na wakacje do Francji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na wakacjach z dziećmi

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek (Perfekcyjna pani domu, TVN) na wakacjach, zdjęcia są na Instagram, fani niezadowoleni. Co na to Jacek Rozenek?
Fot.: Radosław majdan, Małgorzata Rozenek, screen/ Instagram

Była prowadząca na antenie TVN program 'Perfekcyjna pani domu” ( Obecnie prowadzi „Projekt Lady” w tej samej stacji telewizyjnej) chwali się fotografiami z tego wyjazdu na portalu Instagram. Teraz podzieliła się przepięknym zdjęciem jej nowego męża oraz syna w basenie. Od razu widać, że dzieci Rozenek są strasznie przywiązane do Majdana i ewidentnie panują między nimi znakomite relacje.

Prowadząca z TVN rozwścieczyła część fanów

To nie spodobało się części z użytkowników śledzących profil Rozenek. Postanowili oni dosadnie skomentować, co myślą na ten temat. Oto część z nich:

„Ja się noe dziwie ze Jacek się złe poczuł ile można” (pisownia oryginalna)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Czy dzieci chociaż odwiedziły swojego biologicznego tatusia w szpitalu pani Małgosiu.Bo jakoś relacji foto z tego nie widziałem”

„A co z oficjalnym tata ,jak to ogląda ? Gdzie jego uczucia?”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża

Przy tym komentarzu Radosławowi Majdanowi puściły nerwy i pokusił się na ostrzejszy komentarz:

„Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny, a może chamski…. Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu”

Trzeba przyznać, że były piłkarz trafił z komentarzem w punkt i trudno nie zgodzić się z jego argumentami. Na szczęście większość fanów wyraziło swój zachwyt nad takim obrotem spraw w rodzinie Majdan- Rozenek.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie
Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →