Roksana Węgiel krytykowana. Poszło o jedną z piosenek

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel (Roxie) to bez wątpienia największa aktualna gwiazda młodego pokolenia w Polsce. Jej przeboje takie jak „Lay Low”, „Anyone I Want to Be” oraz „Dobrze jest, jak jest”  są jednymi z najbardziej popularnych w Polsce. Młoda piosenkarka na dodatek jest pierwszą zwyciężczynią muzycznego show TVP – „The Voice Kids”. Mimo wszystko wielka kariera Roksany rozpoczęła się od wygranej na konkursie Eurowizji dla dzieci w Mińsku w 2018 roku. Od tego czasu każda nowa piosenka Roxie jest olbrzymim hitem w Polsce. Niestety ze względu na jej młody wiek,  niektóre piosenki mają odbiór dosyć kontrowersyjny.

Roksana Węgiel (Roxie) i Lay Low

Czytaj też: Atak na polskich turystów! Zaplanowana akcja (foto)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

-Roksana Węgiel to dziś jedna z  największych gwiazd muzyki młodego pokolenia w Polsce. Jej przeboje takie jak „Lay Low”, „Anyone I Want to Be” oraz „Dobrze jest, jak jest”  są jednymi z najbardziej popularnych w Polsce. Na dodatek Roxie ma już teraz na swoim koncie olbrzymie sukcesy. Piosenkarka jest pierwszą zwyciężczynią muzycznego show TVP – „The Voice Kids” oraz konkursu Eurowizji dla Polski. Niestety jej niedawny hit „Lay Low” wzbudził mieszany odbiór wśród Polaków. Chodziło przede wszystkim o słowa,  które dla wielu osób były nieodpowiednie w zestawieniu z wiekiem Roksany. Co na ten temat uważa młoda gwiazda?

Roksana Węgiel (Roxie) to gwiazda w Polsce. Jej przeboje takie jak "Lay Low", „Anyone I Want to Be” oraz "Dobrze jest, jak jest". The Voice Kids...
Roxie Węgiel/ screen YouTube

Czytaj też: Chodakowska eksponuje pośladki. Fani są zachwyceni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piosenka jest w języku angielskim. Jak ją pierwszy raz usłyszałam, już czułam, że ona gra mi w sercu. Ta melodia i klimat bardziej amerykański. Teledysk trochę się różni od moich poprzednich klipów. Miałam na planie świetne tancerki. Pracowałam z cudowną ekipą, bardzo profesjonalną. Dzień kręcenia teledysku był bardzo pracowity, przemieszczaliśmy się do różnych lokalizacji, ale wszystko było świetnie wyliczone i zgrało się w czasie. Trzeba prawdziwych fachowców, żeby to tak idealnie zaplanować. – tłumaczy Roxie.

-Tekstu utworu „Lay Low” nie należy tłumaczyć tak dosłownie. To piosenka o pierwszym zauroczeniu – kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Moim zdaniem każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst piosenki można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu kojarzy się z tym, co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym, jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję, jeśli się zakocham i nie ma w tym żadnych podtekstów. – mówiła Roksana Węgiel.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Nazista zostawił po sobie testament. Jego treść zaskoczyła wszystkich!
Zabijać nauczył się jako dziecko. Wzbudzał przerażenie wśród wrogów. Na wojnie nie miał sobie równych
Polacy przechwycili rosyjski samolot wojskowy! Polskie myśliwce poderwane do lotu
Adolf Hitler przeżył w 1945 roku? Są dowody od FBI (wideo)
Gessler dodała zdjęcie na Insta – szybko sprowadzili ją na ziemię
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →