Rozenek i Majdan są załamani. Lekarze są bezradni!

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko? Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała, że razem z mężem chciałaby mieć potomstwo. Prezenterka na ten moment ma dwóch synów z drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Z kolei Radosław Majdan małżeństwo z Dorotą Rabczewską (Doda) zakończył bez powiększenia stanu osobowego rodziny. W takiej sytuacji i z powodu wielkiej miłości para chciałaby spróbować jeszcze mieć dziecko. Niestety na przeszkodzie stoi kilka bardzo istotnych czynników.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko?

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości

Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała w bardzo szczerym wywiadzie, że razem z mężem chciałaby mieć potomstwo. Ich plan nie jest tajemnicą od dłuższego czasu. Niestety prezenterka przyznaję, że w jej wieku zajście w ciążę, jest bardzo trudne, a nawet wręcz niemożliwe. Wspomina przy tym, że dodatkowym czynnikiem, który to utrudnia jest jej przeszłość sportowa. Małgorzata za najmłodszych lat uprawiała balet. Już wtedy trenerzy ją i jej koleżanki ostrzegali, że tego typu sport rodzi spore konsekwencje w temacie płodności.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko? Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała, że chce kolejne dziecko.
Małgorzata Rozenek/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

-I oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. – wyznała Małgorzata Rozenek.

-Najbardziej frustrujące jest to, że dwa razy było bardzo blisko. Z moimi chłopcami w ogóle tego nie przeżyłam. Z nimi albo nie wychodziło, albo wychodziło i byłam w ciąży. Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko. Było to naprawdę bolesne. – mówiła gwiazda TVN i programu Projekt Lady.

źródło: Plejada

POLECAMY TAKŻE:

Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Zawadzka zdecydowała się na szczere wyznanie! Słowa chwycą was za serce

, , , ,