Zawadzka zdecydowała się na szczere wyznanie! Słowa chwycą was za serce

Udostępnij:

Marcelina Zawadzka to przede wszystkim gwiazda TVP oraz takich programów jak Pytanie na Śniadanie oraz The Voice of Poland. Była miss Polonia oraz modelka w jednym z najnowszych wywiadów odniosła się do kwestii wspierania się kobiet. Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie Zawadzka zapracowała na opinię jednej z bardziej liczących się kobiet w świecie polskiego show biznesu. Czy w tak wielkiej dżungli płeć piękna może na siebie liczyć? Czy kobiety potrafią być ze sobą solidarnie i co na ten temat uważa Marcelina Zawadzka?

Marcelina Zawadzka od 2013 pracuje jako prezenterka telewizyjna. Początkowo prowadziła programy: Projektanci na start dla Fox Life, Dendżer dla TVN Turbo.
Od 2015 związana jest z Telewizją Polską. Współprowadzi program śniadaniowy Pytanie na śniadanie. Przez pewien okres czasu była również gospodynią magazynu Lajk!, Bake Off – Ale ciacho! i Bake Off Junior. Niedawno wróciła także do roli prowadzącej program The Voice of Poland.
Z jej największych sukcesów warto wymienić otrzymaną Telekamerę w kategorii „Nadzieja telewizji”.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Marcelina Zawadzka gwiazda TVP oraz programów Pytanie na Śniadanie oraz The Voice of Poland. Co myśli o solidarności kobiet?

Marcelina Zawadzka to przede wszystkim gwiazda TVP oraz takich programów jak Pytanie na Śniadanie oraz The Voice of Poland.
Marcelina Zawadzka/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Otaczam się kobietami, współpracuję, pracuję oraz przyjaźnię się z wieloma kobietami, od których praktycznie codziennie otrzymuję siłę, wsparcie i energię. Dziś już wiem, że w każdej sytuacji mogę liczyć na wsparcie kobiet wokół mnie. Mam nadzieję, że one też to czują, jeżeli chodzi o mnie – że zawsze mogą na mnie liczyć. – wyznała w rozmowie z Elle Marcelina Zawadzka.

Oczywiście. Ciągle słyszymy, że kobiety się nie wspierają, że są zazdrosne i zawistne. Ja się z tym nie zgadzam. A może inaczej, stworzyłam sobie świat, w którym to zjawisko nie istnieje; nie ma wokół mnie kobiet, które by nie wspierały siebie nawzajem. Ale na pewno jest jeszcze dużo do zrobienia – dlatego zawsze kiedy mogę, wybieram do współpracy kobiety.  – stwierdziła prowadząca The Voice of Poland.

Tagi: Marcelina Zawadzka, TVP, Pytanie na Śniadanie

POLECAMY:

Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!
Wojewódzki szydzi z Biedronia! Nie miał dla niego litości
Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie

, , ,