Skandal w „Tańcu z Gwiazdami”! Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Jedna z uczestniczek okazała się…

Niedawno poznaliśmy skład wiosennej edycji polsatowskiego „Tańca z Gwiazdami”. Oprócz zmagań o kryształową kulę, będziemy też świadkami nieformalnego pojedynku najmniej lubianych medialnych osobowości – Renaty „Relaks na cmentarzu” Kaczoruk i Angeliki „Dotknęłam Biebera” Muchy.

Założeniem programu od początku było zaangażowanie celebrytów niekojarzonych z tańcem tak, aby widzowie mogli zobaczyć ich w zupełnie nowym wcieleniu. Ta teoria nie wytrzymuje jednak konfrontacji z rzeczywistością. Z sezonu na sezon coraz trudniej zebrać ekipę znanych twarzy. Tym razem najwidoczniej zabrakło celebrytów nieskalanych tańcem, bo do grona uczestników dołączyła modelka fitness i… profesjonalna tancerka – Kasia Dziurska.

Od 6 roku życia jestem związana ze sportem, głównie tańcem – czytamy na stronie Cheerleaders Gdynia.

Konkurentka Lewandowskiej i Chodakowskiej gromadzi na swoim profilu zawrotną ilość ponad 222 tysięcy obserwujących. Dodatkowo stroni od skandali, więc na hejterów musi jeszcze poczekać. Pomimo pytań fanów Kasia nie potwierdziła dotąd oficjalnie udziału w programie.

Kasia jest przecież tancerką! – wytykają w komentarzach czujni obserwatorzy.

Ta informacja najwyraźniej umknęła ekipie TzG, co dziwi szczególnie dlatego, że Kasia nie ukrywa swojej tanecznej przeszłości. Martwi natomiast fakt, że para złożona z profesjonalnych tancerzy zyskuje nieproporcjonalną przewagę w starciu z blogerami, dziennikarzami czy innymi lekarzami.

Czy mimo nierównego talentu tanecznego uczestników, programowi uda się znów zebrać milionową widownię?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →