Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak się czuje Ryszard Kotys (Paździoch ze „Świat według Kiepskich”): Prawdziwy stan zdrowia Kotysa pozwala mu pracować, choroba jednak nadal postępuje.

Czytaj także: Zmiany w zasadach przemieszczania się – rząd potwierdza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak naprawdę się czuje Ryszard Kotys, słynny Paździoch z serialu Świat według Kiepskich”- otóż obecny stan zdrowia Kotysa pozwala mu pracować, choroba jednak nadal postępuje.

W gazetach i na portalach co chwilę można odszukać publikacje mówiące o tym jak obecnie wygląda życie zawodowe i prywatne aktora.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszystko jest przedstawiane raczej w ciemnych barwach. Jednakże teraz postanowił to skomentować sam zainteresowany. Mówi jaka jest prawda i czy nadal będzie w stanie pracować.

Prawdziwy stan zdrowia Ryszarda Kotysa

Ryszard Kotys niedługo skończy 88 lat. Pomimo podeszłego wieku nadal pozostaje aktywny zawodowo.

Już wiele razy spekulowano, że ze względu na objawy demencji o których mówił aktor już wkrótce zakończy on swoją przygodę na planie serialu „Świat według Kiepskich”. Teraz sam zainteresowany stwierdził, że nie wyobraża sobie życia bez pracy:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Praca pozwala mi zapomnieć o… starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko!”

– wyznał Ryszard Kotys.

Zobacz również: Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego

Te słowa uradowały fanów aktora, bowiem ostatnia rozmowa jaką Kotys przeprowadził z „Rewią” dawała do zrozumienia, że być może już wkrótce na ekranach nie zobaczymy Mariana Paździocha.

„Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony”

– wyznał wtedy Ryszard Kotys

Chce pozostać aktywny zawodowo

Od momentu tego wywiady w sieci rozszalała się burza. Wszyscy wieszczyli koniec kariery Ryszarda Kotysa, a jego stan zdrowia był ewidentnie tematem numer jeden.

Jednak prawda okazała się zupełnie inna, bowiem aktor jest aktywny zawodowo prawie 70 lat i nie zamierza odejść na emeryturę.

Już blisko 21 lat daje nam się poznać jako Marian Paździoch w serialu „Świt według Kiepskich”. Ryszard Kotys stwierdził, że twórcy serialu tak długo będą ciągnąć popularny sitcom, jak długo on pozostanie „upierdliwym” sąsiadem Ferdka Kiepskiego.

Obecnie Ryszard Kotys pracuje i nagrywa nowe odcinki. Serial jest realizowany w studiu we Wrocławiu.

Jak się czuje Ryszard Kotys (Paździoch ze "Świat według Kiepskich"): Prawdziwy stan zdrowia Kotysa pozwala mu pracować, choroba jednak nadal postępuje.
Jak się czuje Ryszard Kotys (Paździoch ze „Świat według Kiepskich”): Prawdziwy stan zdrowia Kotysa pozwala mu pracować, choroba jednak nadal postępuje.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →