Tomasz Kammel ostro na temat Polaków! Nie przebierał w słowach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel to prezenter TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland, The Voice Kids i wielu innych czołowych produkcji telewizji publicznej. Z TVP jest nierozerwalnie związany od samego początku swojej kariery. Wiele osób może jeszcze pamiętać jego początki pracy w roli prowadzącego programu Randka w ciemno. Można powiedzieć, że od tamtego czasu Tomasz Kammel praktycznie się nie zmienia. Na dodatek często lubi się wypowiedzieć na tematy dotyczące naszego społeczeństwa. Tak też było i w tym przypadku.

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel to przede wszystkim prezenter TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland, The Voice Kids i wielu innych. W jednym z niedawno przeprowadzonych wywiadów odniosła się do pewnych negatywnych cech w mentalności naszego polskiego społeczeństwa. Według niego Polacy są bardzo pesymistycznie nastawieni do życia. Twierdzi również, że duży wpływ na tą sytuację mają również takie osoby jak on, które tego typu złe trendy mogą zmieniać.

Tomasz Kammel (TVP) ostro o mentalności Polaków

Tomasz Kammel to prezenter TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak Pytanie na śniadanie,  The Voice of Poland,  The Voice Kids...
Tomasz Kammel/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

-Pesymizm. Łatwość, z jaką potrafimy wykopywać między sobą głębokie rowy konfliktu. I strach, którym podszyte są nie tylko publiczna retoryka, ale nawet powiedzenia, choćby słynne: „Nie dziękuję, żeby nie zapeszać”. Szczęściu trzeba wychodzić naprzeciw! Nie uda się? Trudno. Wyjdzie następnym razem. – mówił gwiazdor TVP i prowadzący The Voice of Poland oraz The Voice Kids. Kammel dodał także, że on sam ma spory wpływ na to, aby z tymi negatywnymi tendencjami walczyć.

 – To obowiązek ludzi takich jak ja. Popularność, rozpoznawalność, cała ta sława to tylko narzędzia. Nie mogą być celem samym w sobie. Jeśli ktoś dopieszcza sobie ego za ich pomocą, życie szybko wystawia rachunek. Jestem mówcą motywacyjno-inspiracyjnym. Najważniejszą zasadą, którą próbuję przekazać moim słuchaczom, jest „pay for it forward”, czyli „podaj dalej” (…) Robiąc tak, wierzę, że gdy będę w potrzebie, do mnie ktoś też wyciągnie rękę.  – mówił Tomasz Kammel. Dodał także, że dla niego praca nie jest w żadnym stopniu wyznacznikiem szczęścia.

-Sława i pieniądze nie są kluczem do szczęścia. Zapewniają je relacje międzyludzkie. (…) Trzeba sobie nabić w życiu kilka guzów, żeby otworzyć się na drugiego człowieka, ale warto, bo to daje poczucie spełnienia. – mówił Tomasz Kammel.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tagi: Tomasz Kammel, TVP, The Voice of Poland

To również może Cię zainteresować:

Premier Mateusz Morawiecki ostro o sądach. Będą radykalne zmiany!
Mamy REKORD! Przez 6 lat, dokładnie tyle do podziału dla rodziny Owsiaków! Kwota zwala z nóg
Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską
Wojciechowska ujawnia całą prawdę o swoim związku. Szczera do bólu
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →