Tragedia w Top Model! Nieprzytomną odwieźli do szpitala

Udostępnij:

Program „Top model” to jedno z tych show, których każdy odcinek przynosi coś zaskakującego. Mowa tu nie tylko o śmiesznych angielsko/polskich powiedzonkach, którymi rzuca Joanna Krupa, czy złośliwościach, jakie serwuje czasem uczestnikom Michał Piróg. Tym, co najczęściej szokuje widzów, jest kreatywność, z jaką twórcy programu podchodzą do kolejnych, podsuwanych przyszłym modelkom i modelom konkurencji. Jednak, aby utrzymać poziom zaskoczenia, producenci zmuszeni są do wymyślania coraz to bardziej karkołomnych i nieoczekiwanych zadań. Profil Instagram show opublikował wczoraj zwiastun kolejnego odcinka „Top model”, który zagości na naszych ekranach dziś, 7 października. Krótki filmik pokazuje, że tym razem kanał TVN chyba przesadził z trudnością konkurencji, bowiem włos się jeży oglądając go.

Czytaj też: Gessler zrobiła rewolucje w Afryce! Na długo ją zapamiętają

Twórcy modowego show telewizji TVN nie mają łatwego zadania, bo nie dość, że muszą radzić sobie z chimerycznością obecnych – i przyszłych – gwiazd mody, to jeszcze konwencja programu wymusza na nich nieustającą kreatywność w wymyślaniu sprawdzianów, jakim poddadzą uczestników. Jednak sceny, jakie ukazuje zapowiedź najbliższego odcinka „Top Model”, który w całości zobaczymy dziś, 7 października, każą zastanawiać się, czy kreatywność ta nie wybiega czasami zbyt daleko.

Karetka na planie Top Model!

Zwiastun nowej części "Top model", którą puści TVN 7 października, sprawia, że Instagram martwi się o uczestników. Co na to Michał Piróg i Joanna Krupa?
fot.: Top model, screen/Instagram

Filmik umieszczony na profilu Instagram programu ujawnia, że uczestnictwo w dzisiejszym odcinku będzie kosztować biorących w nim udział młodych ludzi dużo więcej, niż jedynie szkody na honorze spowodowane tym, że jedna z konkurencji będzie wymagała od facetów założenia szpilek. Krótka zapowiedź programu zawiera w sobie tyle upadków, ciosów i uderzeń, że można zacząć się autentycznie obawiać o zdrowie uczestników, bo w jednej ze scen Nikola odjeżdża z planu karetką!

Czytaj też: Kurdej Szatan wspomina Przybylską. Powiedziała co stało się przed śmiercią

Czy Joanna Krupa i Michał Piróg nie mają nic do powiedzenia w kwestii bezpieczeństwa uczestników programu? Czy wysoka oglądalność warta jest narażania na szwank ich zdrowia? Oczywiście można powiedzieć, że wszyscy są dorośli i mogą zrezygnować z brania udziału w którymś z zadań, (jak ostatnio Denis), ale przecież wiązać się to będzie z automatycznym opuszczeniem programu, dla którego wszyscy poświecili już tak wiele. Na czym polegać będzie trudność konkurencji? Szczegóły poznamy już dziś, 7 października, oglądając program „Top model” na antenie TVN.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kim jest partner Lary Gessler? Będziecie zaskoczeni!
Manowska przerwała milczenie! Dopadła ją choroba
Po raz pierwszy w MasterChef! Tego jeszcze nie było
Alicja Bachleda-Curuś i jej nowa miłość. Tego się nie spodziewacie
Wojewódzki ma małego! Sieć płacze ze śmiechu

loading...
, , , ,