Kim jest partner Lary Gessler? Będziecie zaskoczeni!

Udostępnij:

Lara Gessler i jej mąż rozstali się ze sobą rok temu, a w tym czasie córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje nie postanowiła próżnować i już znalazła sobie nowego partnerka. Kim jest Piotr Szeląg? – nowy życiowy partner córki popularnej restauratorki. Czy Magda Gessler polubiła przyszłego zięcia?

Czytaj też: Cichopek i Hakiel nie dali rady! Tego się nikt nie spodziewał

Lara Gessler i jej mąż rozstali się ze sobą rok temu. Kim jest nowy partner celebrytki ?

Lara Gessler to przede wszystkim córka Piotra i Magdy Gesslerów, która przyszła na świat 1989 roku. Lara to początkowa influencerka, która coraz śmielej stawia swoje pierwsze kroki w świecie polskiego show biznesu. Niedawno o Larze było bardzo głośno za sprawą jej rozwodu z dotychczasowym mężem.

Lara Gessler i jej mąż rozstali się ze sobą rok temu, a w tym czasie córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje (Magda Gessler). Kim jest Piotr Szeląg?
Lara Gessler/ Źródło: YouTube

Czytaj też: Wojewódzki ma małego! Sieć płacze ze śmiechu

Lara mimo wszystko długo nie postanowiła być singielką i już na jednym z pierwszych wyjść na galę fundacji TVN postanowiła się pokazać w towarzystwie nowego ukochanego, którego tożsamość przez długi okres czasu była tajemnicą. Kim jest Piotr Szeląg? Czy jego związek z córką znanej restauratorki (Magda Gessler) to coś zdecydowanie poważniejszego?

Zobacz również: To koniec małżeństwa Kurdej Szatan. Co się dzieje?

Kim jest Piotr Piotr Szeląg?

Piotr Szeląg to aktualny partner Lary Gessler, która jest córką znanej restauratorki I gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje – Magdy Gessler. Tożsamość Piotra przez pewien czas była tajemnicą, lecz dziś już wiadomo o mężczyźnie o wiele więcej. Aktualny partner Lary ma być właścicielem jednej z kancelarii prawnych w Warszawie. Zawodowo Piotr posiada bardzo dobre opinie w świecie prawniczym. Jak sądzicie – Piotr małymi krokami wraz z Larą będzie wchodził w świat polskiego show biznesu?

Polecamy TAKŻE:

5 rocznica śmierci Przybylskiej. Zdjęcie wycieka łzy
Anna Mucha daję receptę na pecha. Zgadzacie się?
Powiedzieli dość! Marleny będzie bronił prawnik

Polecamy również:

Kontrowersje w The Voice of Poland. Bednarek zgarnia pulę
Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →