Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!

Anna Wendzikowska znów drażni fanów obserwujących jej Instagram, bowiem kolejny raz pojechała do ciepłych krajów, skąd przesyła gorące zdjęcia w kusym bikini. Podróże to wielka pasja prezenterki TVN, gwiazdy serialu „M jak miłość” i uczestniczki show „Taniec z gwiazdami”, bo jej fotografie to w zasadzie jedynie relacje z wycieczek. Dzięki temu, siedząc w kraju, możemy napawać się egzotyką bez wychodzenia z domu.

Czytaj też: Szokujące wyznanie Rosati! Była torturowana!

Przy okazji, Anna Wendzikowska chętnie pozuje na tle pięknych widoków, bo ma piękne ciało, które stanowi doskonałe dopełnienie pejzaży, a bikini podkreśla jej urodę najlepiej. Nic zatem dziwnego, że jej Instagram pełny jest właśnie takich zdjęć.

Wendzikowska w bikini zgarnia pulę

Wendzikowska w bikini na Insta! Gwiazda "M jak miłość", uczestniczka show "Taniec z gwiazdami" i przenterka TVN pokazała najnowsze zdjęcia
fot.: Anna Wendzikowska, screen, Instagram

Tym razem prezenterka TVN udała się do Kataru, gdzie skorzystała z okazji, by zareklamować jakieś kosmetyki. Jakie? To nie ma znaczenia, bo Wendzikowska w bikini skutecznie przytłumiła marketingowy przekaz, szczególnie wśród męskiej części internautów. Ale to nie szkodzi, bowiem gwiazda „M jak miłość” i uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami” i nie jest obserwowana przez mężczyzn z uwagi na reklamowane przez nią kosmetyki.

Czytaj też: Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała

Oczywiście, części internautów nie spodobało się, że Wendzikowska wrzuciła swoje zdjęcie w bikini tylko po to, by przyciągnąć wzrok do reklamy, ale zawsze znajdą się tacy. Należy po prostu traktować to jako swego rodzaju transakcję wiązaną: ona pokazuje nam ciało, my patrzymy na reklamy. Anglicy mówią na taką sytuację „win – win”, bo jest to gra, w której wygrywają obie strony…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości
Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali
Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!

, , , , ,