Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała

Udostępnij:

Kinga Rusin i jej znakomita dieta – na czym ona polega i co gwiazdę TVN oraz programu Dzień dobry TVN skłoniło do jej wprowadzenia? Dziś popularna prezenterka przyznaję,  że jej koleżanki w kwestiach odżywiania starają się z niej brać przykład. Nie ma w tym nic dziwnego. Prezenterka komercyjnej stacji TVN mimo upływu lat może się pochwalić naprawdę znakomitą dyspozycją fizyczną. Niestety bodźcem,  który skłonił dziennikarkę do zmian była choroba,  z której wykryciem mieli problemy lekarze.

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości

Co gwiazdę TVN oraz programu Dzień dobry TVN skłoniło do wprowadzenia diety i ścisłych nawyków żywieniowych? Okazuje się, że chodzi tu przede wszystkim o względy zdrowotne. Kinga Rusin dziesięć lat temu zaczęła mieć bardzo poważne problemy zdrowotne. Lekarze rozkładali ręce. Wówczas z pomocą przybyła jej zdrowa dieta,  którą stosuje do dziś. Za jej sprawą dziennikarka stała się wzorcem do naśladowania przez swoje koleżanki, które podczas wspólnych spotkań zamawiają to samo co gwiazda stacji TVN. 

Kinga Rusin i jej dieta 

Kinga Rusin i jej zndkomita dieta - na czym ona polega i co gwiazdę TVN oraz programu Dzień dobry TVN skłoniło do jej wprowadzenia?
Kinga Rusin/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali

-Wszystko zaczęło się jakieś 10 lat temu, kiedy zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem. Lekarze nie potrafili
tego zdiagnozować. Dopiero po dwóch latach dostałam skierowanie na badania tarczycy. Dziś wydaje się to nie do pomyślenia! Od takich badań się zaczyna, bo praktycznie wszystkie kobiety w moim wieku mają z nią problem. Te dwa lata to był koszmar. Nieuzasadnione, niewyobrażalne zmęczenie. Pamiętam, że wcześniej dość intensywnie biegałam, a potem myśl, że mam rano wstać i się przebiec, wywoływała wyłącznie niechęć. Czasami nie miałam na nic siły, nawet zrobić dzieciom śniadania do szkoły. Do tego straszne wahania wagi. Tyłam, chudłam. Właściwa diagnoza, dobrze dobrane leki, ale również – a może przede wszystkim – zmiana sposobu odżywiania, postawiły mnie znów na nogi. Teraz czuję się świetnie i normalnie funkcjonuję. Wróciłam do intensywnego uprawiania sportu i normalnego, aktywnego życia.  – wyjawiła dziennikarka.

Jak działa dieta Kingi?

– Moje przyjaciółki na początku się trochę z tego podśmiewały, a teraz, kiedy spotykamy się gdzieś na mieście, mówią do kelnera: „Zamawiam to samo!”. Naczelna zasada, którą wyznaję w kuchni, jest prosta: gotowanie nie może trwać dłużej niż 15 minut. Przestrzegam jej do tego stopnia, że przyjęcia, które uwielbiam wydawać dla przyjaciół, robię, kiedy są już goście. Kuchnię mam połączoną z salonem, więc dania są serwowane od ręki. Szybko, świeżo i zdrowo. To kwestia dobrego planowania. – wyznała Kinga Rusin.

Tagi: Kinga Rusin dieta, TVN

POLECAMY TAKŻE:

Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Zawadzka zdecydowała się na szczere wyznanie! Słowa chwycą was za serce

, , ,