Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Weronika Rosati w rozmowie z tygodnikiem „Wysokie obcasy” wyznała, że przemoc domowa dotknęła ją podczas związku z jej ostatnim partnerem, którym był Robert Śmigielski.

Zobacz również: Szydło pogrążyła Kosiniaka-Kamysza! Przypomniano mu bardzo niewygodny fakt z czasów PO

Teraz byli partnerzy walczą ze sobą w sądzie o prawa do ich córki – Elizabeth. Zanim to jednak nastąpiło aktorka podjęła decyzję, że wyzna publicznie swoje traumatyczne przeżycia z czasów związku z Robertem Śmigielskim.

Aktorka zrobiła to rok temu. Wywiadu i chwili szczerości nie żałuję, lecz sama podkreśla, że mimo wszystko z tego tytułu spotkały ją pewne nieprzyjemności, których się nie spodziewała.

Weronika Rosati to aktualnie aktorka znana z serialu „Zawsze warto” w telewizji Polsat. W ostatnim czasie Rosati jest sama, a jej poprzedni związek zakończył się olbrzymim skandalem, o którym postanowiła powiedzieć otwarcie w wywiadzie z Magdaleną Środą w tygodniku „Wysokie obcasy”.

Weronika Rosati i przemoc domowa

To wówczas aktorka zwierzyła się całej Polsce, że podczas jej związku z Robertem Śmigielskim przechodziła życiowy dramat. Jej partner miał się nad nią znęcać. W tej sytuacji po narodzinach córki podjęła decyzję, że odchodzi.

Dziś Rosati przyznaje, że nie żałuję swojej decyzji o publicznym wyznaniu, lecz mimo wszystko nie spodziewała się, że przyniesie jej to takie konsekwencje zawodowe.

Wciąż mierzę się z konsekwencjami tego wywiadu, ale nie żałuję, że go udzieliłam. Przynajmniej zaczęła się dyskusja na tak ważny, a przemilczany temat, jakim jest przemoc domowa.

– mówi dziś Weronika Rosati.

Aktorka miała usłyszeć wprost, że powodem rozwiązania z nią współpracy miał być jej niedawny wywiad.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

W Polsce usłyszałam wprost, że powodem zerwania rozmów o współpracy jest wywiad na temat przemocy, które doświadczyłam. Absurd! Dwie z firm, które zerwały ze mną rozmowy, to firmy, które podkreślają, że stawiają na kobiecość, że kochają kobiety. Dopiero teraz, gdy widzą, że założyłam fundację, że walczę o prawa kobiet, pojawiają się pierwsze propozycje współpracy.

– powiedziała Weronika Rosati.

Weronika Rosati w rozmowie z "Wysokie obcasy" wyznała, że przemoc domowa dotknęła ją podczas związku z jej ostatnim partnerem, którym był Robert Śmigielski.
Weronika Rosati w rozmowie z „Wysokie obcasy” wyznała, że przemoc domowa dotknęła ją podczas związku z jej ostatnim partnerem, którym był Robert Śmigielski./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy również:

Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →