Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę

Udostępnij:

Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wezmą ślub? Czy gwiazdy takich seriali TVP jak Rodzinka PL oraz Barwy Szczęścia powiedzą sobie sakramentalne „TAK!”? Plotki na ten temat są słyszalne coraz częściej. Już rok temu mogliśmy usłyszeć, że para niedługo planuje sformalizowanie swojego związku. Jak jest w rzeczywistości?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski z „Rodzinka PL” wezmą ślub?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to gwiazdy serialu TVP „Rodzinka PL”. Warto zaznaczyć, że w błędzie żyje ten, kto myśli, że para poznała się właśnie na planie popularnej rodzinki. Fakty na ten temat są zupełnie inne. Adam i Wiktoria poznali się jeszcze za czasów produkcji serialu „Rodzinka Zastępcza”. Ich uczucie powstało dopiero pewien czas po pierwszym spotkaniu. Dziś codzienne ich miłosne zdjęcia i wypady możemy podziwiać na instagramie. Z tego właśnie powodu powstało wiele hipotez na temat dalszych losów ich związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już po zaręczynach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

Jedna z nich mówi, że gwiazdy serialu TVP, czyli Rodzinka TVP są już po zaręczynach. Prawda jest jednak zupełnie inna, dlatego do całej sprawy odniosła się Wiktoria Gąsiewska, która stwierdziła wprost, że jest na tego typu decyzję wciąż za młoda. Zaręczyn żadnych nie było, a para cieszy się obecnym stanem rzeczy. Czy jest to zwykły blef, czy po prostu głos rozsądku? Tego nie wiemy, lecz czas z pewnością pokaże.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para grająca w serialu TVP  "Rodzinka PL"  i "Barwy Szczęścia". Powiedzą sobie "tak"?  Gąsiewska Zdrójkowski ślub
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para grająca w serialu TVP „Rodzinka PL” i „Barwy Szczęścia”. Powiedzą sobie „tak”? Gąsiewska Zdrójkowski ślub

Popularności młodej pary aktorów

CZYTAJ TAKŻE: Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Warto również wspomnieć, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to aktualnie jedne z największych gwiazd TVP. Prócz serialu „Rodzinka PL” sporą popularność parze przyniosło uczestnictwo, a i także ostatecznie wygrana w show „Dance Dance Dance”. Z tej miłej dwójki, to Wiktoria jest aktualnie najbardziej aktywna na planie. Aktorkę możemy oglądać prócz rodzinki w takich produkcjach masowych jak, chociażby „Barwy Szczęścia”.

źródło: Super Express

POLECAMY:

Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!
Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)
Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →