Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!

Udostępnij:

Gwiazda seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” uważana jest za jedną z najpiękniejszych wschodzących gwiazd polskiego show-businessu, ale nie oznacza to, że jest ona idealna. Jeśli popatrzeć jej w oczy, widać, że Wiktoria Gąsiewska ma lekkiego zeza, choć w niczym nie umniejsza to jej urodzie. Raz na jakiś czas co bardziej złośliwi fani wypominają na portalu Instagram tę niedoskonałość gwieździe, bowiem zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce bezinteresownie popsuć humor drugiej osobie. Na szczęście Gąsiewska nie ma z tym problemu.

Czytaj też: Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”

Nie ma osób o idealnej urodzie, bowiem każdy posiada jakąś niedoskonałość. Bywa, że takie niedoskonałości stanowią tło, na którym uroda błyszczy jeszcze bardziej i chyba tak właśnie jest w przypadku gwiazdy seriali „Barwy szczęścia” i „Rodzinka pl” (TVP2), bo przecież oczy, jakie ma Wiktoria Gąsiewska to jej znak rozpoznawczy.

Zez czy nie zez, Wiktoria Gąsiewska ma piękne oczy

Fani na Insta śmieją się, że WIktoria Gąsiewska ma zezowate oczy, ale gwiazda seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” nic sobie z tego nie robi
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Aktorka ma zresztą przepracowaną tę kwestię, bo mówi o tym otwarcie i nie robi problemu, gdy ktoś zapyta ją o jej zeza. Gwiazda przyznaje wprost, że w jednym oku ma słabsze mięśnie, ale nauczyła się z tym żyć i nie przeszkadza jej to w niczym. Zresztą, trzeba być wyjątkowym czepialskim, by takiej kobiecie, jak Wiktoria Gąsiewska wypominać fakt, że ma zezowate oczy.

Czytaj też: Weronika Marczuk zdradza powody rozstania z Pazurą! Będziecie w szoku, co wyznała!

Instagram jest jednak pełny takich ludzi i nie wahają się oni, by raz po raz zwracać uwagę na ten szczegół. Na szczęście, jak już było mówione, Wiktoria Gąsiewska nie ma z tym problemu, bo jej oczy stały się jej znakiem rozpoznawczym i tłem, na którym jej uroda lśni jeszcze mocniej.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Unia uderza w Polskę i Węgry! Zastosują „specjalne środki”. Wszystko na wniosek polityka z Polski
Prawica w szoku! Hołownia powiedział co sądzi o aborcji i związkach partnerskich.
WHO: Nieznany, śmiercionośny wirus zaatakował! Są pierwsze ofiary
PILNE: Iran zestrzelił ukraiński samolot. Przyznali to oficjalnie
Edyta Górniak opływa w luksus i bezwstydnie się tym chwali!

loading...
, , , , ,