Kim jest narzeczona Michała Wiśniewskiego?! My wiemy!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina zaręczyli się? Czyżby lider zespołu Ich Troje miał wziąć piąty raz ślub? Na to wygląda! Michał Wiśniewski niedawno wziął rozwód z poprzednią żoną, którą od 2012 roku była Dominika Tajner. Dziś Wiśniewski jest już w nowym związku,  a jego wybranką jest tajemnicza kobieta o imieniu Paulina. O kobiecie niestety za wiele nie wiemy, ponieważ wraz z Michałem starają się jeszcze nie wychodzić przed flesze aparatów. W mediach jednak pojawiają się informacje mówiące,  że to właśnie ona była bezpośrednią przyczyną rozpadu czwartego małżeństwa Michała Wiśniewskiego. Dziś postaramy się przybliżyć sylwetkę tajemniczej narzeczonej Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski i jego żony

W latach 1996–2001 był żonaty z piosenkarką Magdą Femme. Ich małżeństwo było ukrywane przed mediami z obawy o rosnącą ówcześnie popularność zespołu, o czym wokalistka opowiedziała w wywiadzie udzielonym magazynowi „Viva!”. Następnie Michał Wiśniewski żenił się jeszcze 3-krotnie
W latach 2002-2006 jego żoną była tancerka i późniejsza piosenkarka – Marta Wiśniewska  znana przede wszystkim jako Mandaryna. Od 2006 do 2011 roku lider zespołu Ich Troje był związku z Anną Świątczak. Ostatnią żoną Michała była Dominika Tajner, którą wziął rozwód w tym roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i tajemnicza Paulina

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

Michał Wiśniewski w marcu 2019 roku poinformował swoją ówczesną żonę, że chciałby wziąć rozwód. Dominika Tajner w późniejszych wywiadach nie kryła zaskoczenia z powodu decyzji męża. Na nic zdały się również jej próby ratowania związku z Michałem. Według mediów sprawa była przesądzona z jednego i bardzo prostego powodu  – Michał Wiśniewski już w tym czasie kogoś poznał. Tą osobą miałaby być tajemnicza Paulina,  z którą aktualnie lider Ich Troje miał się zaręczyć. Kim jest kobieta?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina zaręczyli się? Czyżby lider zespołu Ich Troje miał wziąć piąty raz ślub? Dominika Tajner....
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

Paulina według mediów ma mieć 35 lat i tak jak Michał Wiśniewski posiada już z poprzednich związków czwórkę potomstwa. Na dodatek w wakacje pojawiła się informacja wskazująca,  iż już teraz spodziewa się piątego dziecka,  którego ojcem ma być czerwonowłosy piosenkarz. Pani Paulina z wykształcenia jest prawnikiem i nigdy wcześniej nie miała styczności ze światem polskiego show-biznesu. Z kolei Michała Wiśniewskiego miała poznać na jednym z portali randkowych. Aktualnie według mediów mieszka u Michała Wiśniewskiego w jego legendarnej willi w Magdalence.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!
Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji
Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →