Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!

Julia Wieniawa wyjechała za Wielką Wodę, gdzie przydarzyła jej się zabawna wpadka. Gwiazda seriali „Rodzinka pl” (TVP2) i „Zawsze warto” (Polsat) wywołała wesołość fanów obserwujących jej konto na portalu Instagram swoją niecodzienną kreacją, w jakiej przemierzała ulice Nowego Jorku. Fani chyba nie do końca zrozumieli ideę, jaka przyświecała Wieniawie, gdy podejmowała decyzję o tym, co na siebie włoży, bowiem sekcja komentarzy zapełniła się złośliwościami.

Wpadka i Julia Wieniawa to dwie rzeczy, które nie przytrafiają się często w jednym zdaniu, bo gwiazda serialu „Rodzinka pl” bardzo dba o swój wizerunek. Tym razem jednak coś poszło nie tak, bowiem fani, którzy zawsze rozpływają się w zachwytach nas aktorką, mieli dla niej nieco złośliwości.

Czytaj też: Gąsiewska zdradza swój największy sekret! Będziecie w szoku o co chodzi!

Aktorka znana z serialowego hitu telewizji Polsat „Zawsze warto”, wrzuciła na Instagram fotografię dokumentującą jej wyjazd do Nowego Jorku. Wieniawa ma na sobie wspaniałe grube różowe futro / płaszcz, ale część fanów uznała, że to jest modowa wpadka.

Julia Wieniawa dała na Insta zdjęcie z podróży do USA, ale fani twierdzą, że gwieździe "Zawsze warto" (Polsat) i "Rodzinka pl" przydarzyła się wpadka.
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

„Wyglądasz jak kloszard” napisał ktoś. „Fajny szlafrok” rzucił ktoś inny i jest to tylko kilka ze złośliwych komentarzy, jakie fani wygłosili pod adresem gwiazdy. Widać, że nawet Julia Wieniawa na ma immunitetu na złośliwości i nie może liczyć na taryfę ulgową, gdy przydarzy jej się wpadka.

Czytaj też: Anna Mucha zdradza sekret! Mało kto o tym wie

Oczywiście większość komentujących miało dla aktorki same komplementy, ale trzeba przyznać, że faktycznie kreacja, w jakiej Julia Wieniawa podbijała ulice Nowego Jorku nie pozostawia obojętnym nikogo. Albo się ją kocha, albo się jej nienawidzi. A jak Wy sądzicie? Czy strój, w jakim paraduje Julia Wieniawa to wpadka?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie
Doda ma konflikt ze Steczkowską?! O co poszło?!
Agnieszka Woźniak-Starak zdradza swoje plany! Będziecie w szoku!
Internauci wybuchli śmiechem! Szef PSL zaskoczył wszystkich
Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem

, , , , ,