Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę

Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Jarosław Kaczyński (prezes PiS) raczej za sobą nie przepadają. Kuba nie od dziś podkreśla, że z prawą stroną polskiej sceny politycznej jest mu po prostu nie po drodze. Dziennikarz zaznaczył to wieloletnie, lecz w ostatnim czasie postanowił trochę przystopować. Niestety jego bardzo wysokie zaangażowanie w politykę spowodowało szereg nieprzyjemności. Czy Kuba Wojewódzki przeżył napad na tle politycznym?

Kuba Wojewódzki na małym ekranie występuje od prawie dwudziestu lat. Dziennikarz zaczynał swoją karierę od licznych audycji w radiu. Następnie przeniósł się do telewizji, gdzie był jednym z jurorów programów muzycznych takich jak choćby „Idol”. Dziś celebryta słynie przede wszystkim z prowadzonego przez siebie od 2002 roku programu, którego formuła polega na zapraszaniu popularnych gości na jego legendarną kanapę.

Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Jarosław Kaczyński (prezes PiS) raczej za sobą nie przepadają. Kuba Wojewódzki przeżył napad?
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki przeżył napad?

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Poza tym Wojewódzki od wielu lat lubi dodać swoje przysłowiowe pięć groszy do spraw politycznych. Dziś dziennikarz ogranicza się jedynie do promocji uczestniczenia w święcie demokracji, lecz jeszcze do niedawna była bardzo mocno zaangażowany w sprawy polityczne w naszym kraju, co sześć lat temu miało skutkować atakiem na jego osobę. Czyżby Kuba Wojewódzki przeżył napad?

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs Polsko – polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika. – stwierdził w 2013 roku Kuba Wojewódzki.

Dziś dziennikarz stara się raczej ograniczać swoje wypowiedzi na tematy związane z politykom.

tagi: Wojewódzki TVN Jarosław Kaczyński

Polecamy TAKŻE:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →