Wojewódzki wywołał skandal! Interweniował sam prezydent!

Kuba Wojewódzki wywołał skandal? Król TVN i popularny celebryta na portalu Instagram ponownie postanowił zaatakować Sosnowiec. Tym razem gwiazdor postanowił udać się do miejscowości o identycznej nazwy, co miasto położone na Śląsku, a dokładnie w zagłębiu. W całej sytuacji reagować postanowił prezydent Sosnowca, który dał kilka uwag i wskazówek dziennikarzowi. Cała sytuacja to część pewnej całości. Niedawno Kuba Wojewódzki w swoim programie również w bardzo niemiły sposób odnosił się do miasta, z którego pochodzi aktor Łukasz Simlat. Artysta w pewnym momencie czuł się na tyle mocno zażenowany żartami Kuby, że chciał opuścić program.

Kuba Wojewódzki w sensie szerszym Jakub Władysław Wojewódzki to przede wszystkim polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. Dziennikarz ma również na swoim koncie pracę w TVP, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w mediach oraz w telewizji Polsat, gdzie z kolei po raz pierwszy poprowadził swój popularny talk show – „Kuba Wojewódzki show”. Dziś dziennikarz muzyczny jest jednym z najbardziej popularnych, lecz również najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy stacji TVN.

Kuba Wojewódzki wywołał skandal? Król TVN ponownie zaatakował Sosnowiec

Kuba Wojewódzki wywołał skandal? Król TVN i popularny celebryta na portalu Instagram ponownie postanowił zaatakować Sosnowiec.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!

Kuba Wojewódzki słynie przede wszystkim ze swoich kontrowersyjnych żartów i wypowiedzi. Dziennikarz mimo, że wykazuje raczej dosyć specyficzny rodzaj poczucia humoru, to o jego żartach mówi zazwyczaj całą Polska. Tak jest i tym razem. W ostatnim czasie król TVN na swój celownik obrał Sosnowiec. Miasto od dawna słynie z mało miłych żartów na jego temat ze strony internautów. Za tym trendem postanowił pójść Kuba, który wstawił na portalu Instagram bardzo mocno kontrowersyjny wpis.

Czytaj też: TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

  • Mężczyzna na krańcu świata… Jakieś rady…??? Jego fani szybko podchwycili temat, proponując mu, by zawracał. Inni przejmują się całą sytuacją nieco bardziej, podkreślając, że lubi chyba ryzyko… zapuszczając się w te strony. – napisał Kuba Wojewódzki. Szybko z odpowiedzią i lekcją pokory dziennikarzowi przybył prezydent Sosnowca – Arkadiusz Chęciński.

Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie Familiady na emeryturze? Jakieś rady dla niego? – napisał Arkadiusz Chęciński.

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
Dominika Tajner zrozpaczona! To był zły czas
Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy
Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód
Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →