TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP – programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Para od samego początku wzbudzała mieszane uczucia wśród widzów programu. Przede wszystkim fanom nie podobał się fakt, iż Seweryn z góry założył sobie, że wybierze Marlenę, lecz wciąż trzymał u swojego boku Dianę oraz Joannę. Dziś już wiemy, że mimo wszystko Marlena i Seweryn już ze sobą nie są. Młody Rolnik ma już nową dziewczynę. W programie pojawił się również wątek tego, że oboje mogą zostać wyrzuceni za sprawą kłamstwa, którego się dopuścili. Do sprawy odnieśli się już producenci show.

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony

Rolnik szuka żony to przede wszystkim polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Jego prowadzącą jest Marta Manowska. Show oparte jest na formule i pomyśle The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. Od ponad pięciu lat Rolnik szuka Żony utrzymuje oglądalność na poziomie od dwóch do nawet czterech milionów widzów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony. Gwiazdy zostaną wyrzucone z powodu kłamstwa? Marta Manowska jest w szoku?

Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP - programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Marlena i Seweryn/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy

Seweryn i Marlena to bez wątpienia największe gwiazdy tej edycji Rolnik szuka Żony. Niestety sławę przyniosły im liczne skandale i nieporozumienia. Podczas ostatniego odcinka oboje nie kryli do siebie żalu i pretensji. Z każda następną minutą ich rozmowa robiła się coraz bardziej napięta. Aktualnie w mediach pojawiły się informacje mówiące, że Marlena i Seweryn mogą zostać wyrzuceni z programu i z tego tytułu zostaną na nich narzucone odpowiednie kary umowne. Te doniesienia prędko skomentowała TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód

Marlena i Seweryn, kontaktując się ze sobą poza programem, nie naruszyli regulaminu programu. Natomiast, naruszyli ogólnie przyjęte zasady, o czym sami poinformowali ekipę realizującą program. Decyzją produkcji zachowanie to zostało przede wszystkim ujawnione , ponieważ program ten ma przede wszystkim pokazywać prawdę o uczestnikach – czytamy w oświadczeniu TVP.

CZYTAJ TEŻ: Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko
Skandal w rodzinie Anny Przybylskiej! Gliwińska przerwała milczenie
Skandal u Wojewódzkiego! Fani bojkotują gwiazdę
Kuba Wojewódzki tłumaczy się po programie! Przeprosi?
Doda o konflikcie z TVN. Jej słowa szokują!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →