Tyle zarabia Wojewódzki. To nieprawdopodobne

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i jego zarobki to temat numer jeden dla jego największych fanów. Samozwańczy Król TVN lubi okazywać publicznie swój stan posiadania głównie na portalu instagram, gdzie możemy ujrzeć jego pokaźną kolekcję aut. Jednym z nich niedawno gwiazdor pochwalił się i stwierdził, iż zakupił je za honorarium z jednej z kampanii reklamowych, w której wziął udział.

Kuba Wojewódzki i jego zarobki

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z największych gwiazd komercyjnej stacji. Gwiazdor od dawna określa się mianem Króla TVN, lecz nie ma w tym nic dziwnego. Gwiazdor bez wątpienia nie może narzekać na brak ofert od firm, które marzą, aby znany dziennikarz wziął udział w ich kampanii reklamowej. Tak było w roku 2010, kiedy to Kuba wziął udział w reklamie Play. Za nakręcenie spotu reklamowego Król TVN miał zainkasować około 2.5 miliona złotych. Za tą wypłatę Wojewódzki kupił sobie nowy samochód, którym po latach pochwalił się fanom na portalu instagram.

Kuba Wojewódzki i jego zarobki to ciekawy temat. Król TVN zarabia olbrzymieolbrzymie pieniądze na portalu instagram I kontraktach reklamowych.
Kuba Wojewódzki i jego zarobki to ciekawy temat. Król TVN zarabia olbrzymieolbrzymie pieniądze na portalu instagram I kontraktach reklamowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Ów autem było Ferrari 599 Fiorano. Samochód bez wątpienia kosztował sporą część honorarium Króla TVN za wcześnie wspomnianą kampanię reklamową. Dziś ów luksusowe ferrari jest warte w granicach 600-500 miliona złotych. Za czasów nowości tego modelu kwota mogła wynosić nawet trzykrotność bieżącej wartości rynkowej auta.

Kim jest Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to dziennikarz muzyczny, który od lat na antenie stacji TVN prowadzi swój własny program rozrywkowy. Na antenie komercyjnej stacji Kuba jest od 2002 roku. Długi staż w owej telewizji oraz bijąca rekordy popularność spowodowały, iż Kuba zaczął się określać mianem „Króla TVN”.

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , , ,