Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie! O tym nikt nie wiedział

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża długo dochodziła do siebie, jak wynika z postu zamieszczonego na portalu społecznościowym Instagram, teraz zakończyła żałobę, wraca do pracy i zaczyna swoją autorską audycje w Newonce Radio, a co w takim razie z TVN? Czy niedługo zobaczymy ją również w telewizji?

Tragedia jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak jest niewyobrażalna. Dziennikarka tragicznie straciła męża, który w zeszłym roku, w sierpniu, utonął na jeziorze Kisajno. Prezenterka na długi okres czasu wycofała się z życia publicznego, pogrążając się w żałobie. Można ją było jak na razie spotkać sporadycznie na premierze ostatniego filmu produkowanego przez jej męża „Ukryta gra” oraz wernisażu organizowanym przez jej teściów.

Teraz jednak nadszedł czas na zakończenie żałoby i powrót do pracy. Agnieszka jednak na razie nie myśli o powrocie do telewizji. Znalazła inne zajęcie, mianowicie poprowadzi swoją autorską audycję w Newonce Radio.

To już oficjalne, Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża długo dochodziła do siebie, teraz zakończyła żałobę, wraca do pracy i zaczyna audycje w Newonce Radio, a co z TVN?
Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża długo dochodziła do siebie, teraz zakończyła żałobę, wraca do pracy i zaczyna audycje w Newonce Radio, a co z TVN? Screen/ Instagram

Agnieszki Woźniak-Starak będziemy mogli słuchać w każdą środę o godzinie 16. Dziennikarka planuje zapraszać nietuzinkowych gości, z którymi będzie przeprowadzać wywiady na temat równowagi, harmonii i ekologii. Audycja będzie nosiła nazwę „Life Balance”.

Czytaj też: Paskudne kłamstwo El Dursi. Niewygodne fakty wyszły na jaw

Fani zachwyceni faktem, że Woźniak-Starak wraca do pracy

Fani prezenterki są zachwyceni tym pomysłem, czego wyraz dali w komentarzach pod postem informującym o nowej audycji.

„To jest bardzo dobra wiadomość i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Będę słuchać”

„Bardzo się cieszę! Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą. Będę słuchała na pewno”

A wy co sądzicie o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak kilka miesięcy po śmierci męża wraca do pracy? Czy nie jest dla niej, aby za wcześnie na taki krok?

źródło: Pikio

Polecamy także:

Andrzej Duda podjął decyzję: „Nie chcę narażać ludzi”

Płacą duże pieniądze jeżeli dasz się zarazić koronawirusem. Dołączysz?

Katastrofa w miejscu kwarantanny. Wielu zabitych i rannych

To może Cię również zainteresować:

Wszyscy płakali. Niezwykły gest twórców programu

Po śmierci Królikowskiego ujawniono prawdę! Nikt nie wiedział

Koronawirus w Polsce się rozprzestrzenia. Zobacz mapę zakażeń

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →