Anna wrzuciła zdumiewające zdjęcie. Zapomniała już o Kubie?

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony (TVP) rozstali się niedawno. O wszystkim na portalu Instagram poinformowała na początku lutego Anna. Następnie jej oświadczenie potwierdził sam Kuba. Nie ulega wątpliwości,  że dla tysięcy fanów byli oni największymi faworytami do stworzenia szczęśliwego związku. Tak jednak się nie stało. W nowym roku para podjęła decyzję o rozstaniu. Przesłanki ku temu były widoczne dużo wcześniej. Anna i Jakub momentalnie przestali być widoczni razem. W jednej chwili zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych. Ostatecznie prawda ujrzała światło dzienne. Anna i Kuba nie są już razem.

Bez wątpienia większość widzów widziało nadzieję na miłość w przypadku dwójki naszych dzisiejszych bohaterów. Niestety ostatecznie ich związek nie przetrwał najważniejszej próby. Oficjalnym powodem rozstania miała być radykalna różnica w postrzeganiu świata przez Annę i Jakuba. W takiej sytuacji nie widziała innego wyjścia,  jak rozstanie. Czy dziś utrzymują ze sobą przyjacielskie relację? Tego niestety nie wiemy. Pewne z pewnością jest to, że oboje bardzo mocno przeżyli całą sytuację.

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony (TVP) rozstali się

Kuba niedawno oświadczył,  że wybiera się do Australii. Fanów rolnika pragniemy jednak uspokoić. Wyjazd Kuby nie ma charakteru wyjazdu na stałe. Uczestnik programu Marty Manowskiej podjął taką decyzję,  aby odwiedzić brata i przez pewien czas odpocząć po nadmiernym dostatku wrażeń. Podobną drogę postanowiła wybrać Anna, która wyjechała wraz z synem na wakacje. Według fanów wygląda na szczęśliwą.

Czytaj też: Nowa gwiazda w obsadzie Kiepskich. Fani zachwyceni

Anna postanowiła wyjechać na wakacje do Włoch. Z urlopu opublikowała na Instagramie szereg zdjęć,  które zachwyciły jej fanów. Wygląda na to, że  zostawiła już za sobą przeszłość, lecz czy zapomniała o Kubie? Ciężko powiedzieć. Bez wątpienia wyjazd do Włoch wywołał porządny reset u byłej uczestniczki programu Rolnik szuka żony.

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony (TVP) rozstali się niedawno. Dziś Anna wyrzuciła zdjęcie z wakacji. Czy zapomniała o Kubie?
Anna z Rolnik Szuka Żony, screen/ YouTube

źródło: Pikio

Polecamy też:

Woźniak-Starak tym ruchem ogłosiła koniec żałoby

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

Powrót serialu Ranczo jest zagrożony – znamy powód

Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta

Dramat w życiu Żukowskiego. Został zmuszony do ostateczności

Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów

loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →