To koniec „Królowej Życia”? Wstrząsające wieści o Dagmarze

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program „Królowe życia”, które z wielkim powodzeniem emitowany jest przez TTV nie miałby prawa istnieć bez głównej postaci jaką jest Dagmara Kaźmierska. Teraz jednak to może być koniec programu, bowiem długo powtarzane plotki zostały oficjalnie potwierdzone przez sama zainteresowaną. O co chodzi?

Czytaj też: Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To już 10 sezonów popularnego reality show, w którym Polacy mogą obserwować zabawne perypetie i zmagania tytułowych „Królowych Życia”. Zdecydowanie najjaśniejszą gwiazdą serialu jest Dagmara Kaźmierska. Niegdyś sutenerka, odsiadująca wyroków w więzieniu, obecnie właścicielka butików odzieżowych oraz obrotna bizneswoman Kłodzka. Widzowie ją pokochali.

Ona sama mówi, że cała przygoda z telewizją wyszła przez przypadek. To jej syn namówił ją aby pojechali na casting do Warszawy. Tam producent gdy ją zobaczył, nie miał wątpliwości. Chciał, żeby Dagmara Kaźmierska była centralną postacią w programie „Królowe Życia”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

I co się okazało? Wzięli starą, a nie dziecko. Tak poznałam mojego reżysera i on stwierdził, że skoro jestem taka szalona, to zrobi ze mną serial. Ja mówię: „Piotruś, ale czy ludzie będą chcieli taką staruchę oglądać i słuchać głupot”. A on odparł, że tak i tak zaczęliśmy robić „Królowe”. – wspomina Dagmara.

Dagmara Kaźmierska opuści program „Królowe życia”?

Od jakiegoś czasu królowa wspominała o tym, że powoli pora zakończyć przygodę z programem. Powodem miał być wyjazd na stałe do jej ukochanego Egiptu. Ostatnio podczas pobytu o swojej przyjaciółki tam na miejscu stwierdziła, że to jest jej miejsce na ziemi. Umocniła się jedynie w postanowieniu, że powinna wyjechać. Wtedy automatycznie zakończyła by się jej przygoda z telewizją TTV.

Zobacz także: Szczena już tak nie wygląda, szokująca metamorfoza! Jest nie do poznania

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To nie jest tak, że ja po prostu tam wylecę i nie przylecę przez pół roku, bo to nie byłoby fizycznie możliwe. Oczywiście będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć. – mówi Dagmara Kaźmierska.

Ekipa programu „Królowe życia” twierdzi, że Dagmara nic nie wspominała o odejściu. Z drugiej zaś strony wiadomym jest, że nawet jeżeli już wstępnie o tym słyszeli to sami nie będą produkcji serialu pogrążać. Pozostaje zasadnicze pytanie. Czy po odejściu Dagmary Kaźmierskiej, dalsza realizacja programu „Królowe Życia” ma sens?

„Królowe życia”, z wielkim powodzeniem emitowany jest przez TTV nie miałby prawa istnieć bez głównej postaci jaką jest Dagmara Kaźmierska
„Królowe życia”, TTV Dagmara Kaźmierska / screenschot

Źródło: Interia.pl

Polecamy również:

Potworna wpadka w „PnŚ”, to poszło na żywo! Widzowie nie mogli tego słuchać…

Lech Wałęsa przyłapany z inną kobietą? Sensacyjne zdjęcia obiegają sieć

Roksana Węgiel wyszła tak podczas programu na żywo! Wszyscy patrzyli na jej dół. „Ona ma dopiero 16 lat!”

Gąsiewska prawie naga! Tak skąpo jeszcze nie było

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →