Publiczność wstrzymała oddech. Uczestnik „Ninja Warrior Polska” trafił do szpitala!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Japonia słynie wielu dobrych rzeczy, np. sushi, samochodów czy elektroniki. Kraj Kwitnącej Wiśni słynie również z bogactwa teleturniejów, jednak ich treść okazuje się najczęściej nieco za dziwna dla przeciętnego mieszkańca Europy, o czym może się przekonać każdy, kto wpisze w wyszukiwarkę YouTube frazę „japońskie teleturnieje”. Na szczęście telewizja Polsat znalazła format z tego kraju, który daje się z powodzeniem przeszczepić na rodzimy grunt. Chodzi oczywiście o teleturniej „Ninja Warrior Polska”, który prowadzi znana między innymi z serialu „Rodzina zastępcza” Aleksandra Szwed. Ostatni odcinek show obfitował w upadki i boleśnie wyglądające kontuzje. Chyba najpoważniejszej jak na razie doświadczył Rafał Kasza, który nie przeszedł toru półfinałowego z powodu uszkodzenia barku. Zawodnik opuścił studio w towarzystwie ekipy medycznej, a kilka dni później na Instagram i Facebook programu wrzucono aktualizację stanu zdrowia Rafała.

„Ninja Warrior Polska” (Polsat) to program, który choć prowadzi go urocza Aleksandra Szwed, nie bierze jeńców. Przekonują się o tym co rusz kolejni jego uczestnicy, doznając malowniczo wyglądających upadków i odnosząc mniej lub bardziej poważne kontuzje. Jedna z nich, choć z pozoru nie wyglądająca dramatycznie, doprowadziła jednego z uczestników – Rafała Kaszę (będącego zresztą zielonogórskim radnym) do szpitala. Profil Facebook i Instagram programu opublikował ostatnio więcej informacji na temat sympatycznego młodego samorządowca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)

Okazało się, że w wyniku urazu, zawodnik musiał przejść serię skomplikowanych zabiegów w pełnym znieczuleniu, a teraz czeka go rehabilitacja. Na szczęście duch w nim nie upadł i Rafał, za pośrednictwem mediów społecznościowych, obiecał swój powrót do programu. Ucieszy to zapewne jego fanów, choć jego narzeczona, która z przerażeniem obserwowała, jak ekipa medyczna wyprowadzała jej mężczyznę ze studio, będzie miała zapewne nieco odmienne zdanie na ten temat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poważna kontuzja w studio „Ninja Warrior Polska”

Zawodnik z programu "Ninja Warrior Polska" (Polsat) z Olą Szwed z serialu "Rodzina zastępcza" trafia do szpitala. Instagram i Facebook wstrzymują oddech.
fot.: Rafał Kasza, screen/Instagram

Niezależnie od tego, jak potoczą się dalsze telewizyjne losy kontuzjowanego Rafała Kaszy, jedno jest pewne: telewizja Polsat odniosła sukces przeszczepiając ten japoński teleturniej na polski grunt. Prowadzony przez znaną z serialu „Rodzina zastępcza” Aleksandrę Szwed „Ninja Warrior Polska” to program, który ogląda się z dużym zainteresowaniem, bo to jedna z niewielu teleturniejowych produkcji w rodzimej telewizji, gdzie porażki są równie malownicze, co zwycięstwa.

Czytaj też: Anna Mucha znowu pokazała za dużo! Serce staje…

Z tym większą niecierpliwością czekamy na dzisiejsze konkurencje, tym bardziej, że będzie to ostatni odcinek przed wielkim finałem pierwszej edycji tego szalonego programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Szczere wyznanie Marleny od Seweryna. Fani zdębieli
Nie uwierzysz co zrobiła Magda Gessler! Tym razem to nic do jedzenia
Kurdej Szatan w 4 odcinku „TzG! Fani mają o czym mówić
Wojewódzki odezwał się ws. wyborów! Co wy na to?
Anna Mucha pokazała piersi! Faceci znowu oszaleli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,