Marta Manowska szokuje! Otwarcie broni Seweryna!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony premiera już 24 Listopada w TVP! Czym tym razem zaskoczy nas Marta Manowska? Jedno jest pewne – ponownie może być bardzo gorąco. Przypomnijmy, że według widzów najbardziej kontrowersyjną parą „Rolnik szuka Żony” jest Seweryn oraz Marlena. Oboje tydzień temu weszli ze sobą przed kamerami w poważną awanturę. Warto dodać, że tak ostrych epitetów w programie Marty Manowskiej jeszcze nie było! Rolnik oraz jego była kandydatka wyraźnie za sobą nie przepadają. Po ostatnim odcinku w sieci oraz w mediach zawrzało. Najbardziej zostało się młodemu rolnikowi, który w oczach widzów wyszedł na niezdecydowanego. W takiej sytuacji w obronie mężczyzny postanowiła stanąć Marta Manowska, która w dyskusji z fanami na portalu Instagram starała się rozwijać ich wszelkie wątpliwości i krzywdzące stwierdzenia.

Na czym polega program Rolnik szuka Żony?

Rolnik szuka żony to przede wszystkim polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 2014 roku na antenie TVP. Prowadzącą program jest od samego początku Marta Manowska. Cała produkcja jest oparta na formacie The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy.  Do programu zgłaszają się rolnicy, którzy szukają miłości swojego życia. W odcinku pilotażowym poznajemy ich z wyglądu oraz upodobań. Następnie już w pierwszym odcinku uczestnicy dokonują selekcji zgłoszonych do programu kandydatek. W całym programie dokonuje się trzech etapów. Po ostatnim w gospodarstwie pozostaje tylko jedna kandydatka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony premiera 24 listopada – Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony, Marta Manowska broni młodego rolnika

Rolnik szuka Żony premiera już 24 Listopada w TVP! Czym zaskoczy nas Marta Manowska? Według widzów   "Rolnik szuka Żony" Seweryn oraz Marlena są...
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Tydzień temu Marta Manowska musiała doznać przede wszystkim poważnego szoku. Jej niedoszli faworyci programu weszli ze sobą przed kamerami w poważną awanturę. Powodem całej sytuacji miało być odrzucenie Marleny przez Seweryna, który jej zdaniem chciał się z nią tylko zabawić i przy okazji wypromować swoje gospodarstwo agroturystyczne. Z kolei według Seweryna 22-latka wywierała na nim zbyt duże naciski, co bardzo mu się nie spodobało. Dziś na młodego rolnika wylewa się olbrzymia fala hejtu. W takiej sytuacji interweniować postanowiła Marta Manowska.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Będę bronić także Seweryna zawsze i wszędzie. Tacy jesteśmy jako ludzie. Upadamy, wstajemy. Czasem pewne nasze cechy uwidaczniają się pod wpływem ludzi. Życzę zarówno Marlenie, jak i Sewerynowi szczęścia. I wiem, że je osiągną – napisała w jednym z komentarzy Marta Manowska pod postem ze zdjęciem, na którym znajduje się wraz z Sewerynem.
  • Jeżeli dziś jest również przyzwolenie na to, żeby młody mężczyzna wyzywał młoda kobietę od k**w, to co będzie jutro. Przykre – napisał jedna z internautek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Na co Manowska odparowała:

,,To przede wszystkim nie przyzwolenie. Seweryn postąpił źle, reagując na zaczepkę, i nie ma takiego pozwolenia. W obie strony na podobne wyzwiska, i z ust Marleny, i z ust Seweryna. Nie mam też zamiaru bronić kasy i oglądalności, jak to pani nazywa. Skąd w państwie tyle jadu? – stwierdziła prowadząca Rolnik szuka Żony.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Premiera Rolnik szuka Żony w TVP 24 Listopada o 21.15.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →