Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler jej brat Piotr Ikonowicz do dziś mają pretensje do byłego prezydenta RP. Bronisław Komorowski przed laty nie udzielił aktu łaski wobec Piotra, który przed laty użył siły wobec właściciela kamienicy, który chciał wyrzucić ze swojej własności jedną z rodzin. W efekcie całej sytuacji brat gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje został oskarżony i skazany. W całej sprawie interwencji odmówił sam Prezydent.

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz to rodzeństwo. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje w ostatnim czasie bardzo rzadko, a nawet wcale nie pokazuję się w obecności swojego brata. Należy jednak pamiętać, że jeszcze kilka lat temu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. W momencie, kiedy Piotr miał olbrzymie problemy z prawem jego siostra starała się mu pomóc. Jej działania otarły się nawet o sam pałac prezydencki. Jaki był tego ostateczny rezultat?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler jej brat Piotr Ikonowicz do dziś mają pretensje do prezydenta RP. Bronisław Komorowski nie pomógł bratu gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje.
Magda Gessler jej brat Piotr Ikonowicz do dziś mają pretensje do prezydenta RP. Bronisław Komorowski nie pomógł bratu gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Magda Gessler i jej brat Piotr Ikonowicz – co się stało podczas legendarnej eksmisji?

Piotr Ikonowicz jest działaczem społecznym i byłym posłem z ramienia lewicy. Aktualnie jest bardzo blisko związany z partią „Razem” Adriana Zaudberga, która w najbliższych wyborach do polskiego parlamentu wystartuje razem z Sojuszem Lewicy Demokratycznej oraz partią Wiosna Roberta Biedronia. Przed laty działacz społeczny wszedł w konflikt z prawem, a powodem całej sytuacji miała być akcja związana z wyrzuceniem jednej z rodzin z kamienicy.

CZYTAJ TEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W,efekcie całej sytuacji Ikonowicz wraz z innymi działaczami społecznymi zdecydował się przeprowadzić blokadę, która doprowadziła do rękoczynów. W efekcie całego zdarzenia brat Magdy Gessler został skazany. Mimo interwencji siostry do samego prezydenta, Piotr nie otrzymał z jego rąk prawa łaski. Znana restauratorka jeszcze w jednym z wywiadów z 2013 roku przyznała, że dalej ma o to żal do Bronisława Komorowskiego. Dziś Piotr Ikonowicz jest kandydatem na posła RP w wyborach,,które odbędą się 13 października.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →