Nostradamus wszystko przewidział. To już się dzieje! Kiedy koniec świata?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nostradamus, czyli Michel de Nostredame znany jest nam wszystkim. Jego przepowiednie budzą do dziś w Polakach wiele emocji. Choć większość historyków uważa je za nadinterpretacje i wypaczenia, chwytają one za serca wielu ludzi. Kim był ten niezwykły człowiek? Prorokiem, wizjonerem przyszłości? Czy tylko zwyczajnym oszustem żerującym na łatwowierności elit swoich czasów? Czytajcie dalej, żeby się dowiedzieć. Przepowiednie Nostradamusa. Koniec świata Nostradamus przepowiednie.

Michel de Nostredame, czyli Nostaradamus urodził się 14 grudnia 1503 roku w Saint-Remy w Prowansji. Był lekarzem oraz astrologiem, zajmował się też okultyzmem i przepowiadaniem przyszłości. Podobno właśnie dzięki jednej z takich przepowiedni, w której opisał i przewidział śmierć męża królowej Francuskiej Katarzyny Medycejskiej, został jej zaufanym doradcą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego! Gwiazda TVN się wścieknie

Szerszej publiczności Nostradamus znany jest dzięki jego przepowiedniom spisywanym w formie rymowanych czterowierszy. Większość proroctw opisuje rozmaite kataklizmy i nieszczęścia, które spaść mają na ludzkość.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najważniejsze przepowiednie Nostradamusa. Nostradamus przepowiednie:

Przepowiednie Nostradamusa, Koniec świata Nostradamus przepowiednie
Przepowiednie Nostradamusa, Koniec świata Nostradamus przepowiednie

Nostradamus przewidział w nich między innymi podboje Napoleona Bonaparte, rewolucje francuską, ale także II wojnę światową i rządy nazistów w Niemczech. Nie umknęły mu także ataki terrorystyczne w Nowym Yorku i upadek wież World Trade Center.

Francuski prorok nie omieszkał przewidzieć też końca świata. Mówi w niej o wybuchu III wojny światowej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Przepowiedział koniec świata! Teraz wszystko się sprawdza. Mówi o Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Trzecia wojna się rozpocznie w 10 lat, nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana. Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych (…). Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy, jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha”

Iście czarny scenariusz szykował dla nas Nostradamus, Wojna atomowa i marsz radykalnych islamistów na Europę, jest się czego bać. Na pocieszenie możemy dodać, że ma się to zdarzyć dopiero za niecałe 1800 lat.

Mimo, że historycy uważają proroctwa Nostradamusa za stek bzdur, a ludzi rozszyfrowujących je posądzają o nadinterpretacje i konfabulację. Nie zraża to kolejnych śmiałków do szukania prawdy w przepowiedniach francuza. Kto ma rację? tego pewnie nigdy nie będzie wiadomo.

POLECAMY:

Uwaga: Zmasowany atak. Możesz stracić wszystkie pieniądze
Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!
Zdrójkowski pokazał brata bliźniaka! Internet oszalał (Zdjęcie)
Polska ma gigantyczne złoża warte miliardy złotych. Wystarczy po nie sięgnąć
Kompromitacja poseł PO w TV. Nie miała pojęcia, kto był pierwszym królem Polski (wideo)

Nostradamus przepowiednie, koniec świata Nostradamus

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →