12 latka wzięła udział w popularnym show. Teraz grożą jej śmiercią! Powiedziała za dużo…

12-letnia Anastazja została przyjęta do popularnego programu rosyjskiego ,,Weźmy ślub” gdzie  startował jej ojciec, który chciał odszukać swoją partnerkę. Dziewczynka na wizji wyznała, że ojcu należy się kobieta, z którą będzie można rozmawiać na wiele ciekawych tematów. Wyjawiła fakt, że rozmawiają dużo na tematy religijne oraz feminizmie. Większość widzów programu nie była zadowolona, a wręcz oburzona. Gdzie większość komentarzy była w stylu ,,Gdybym miał taką córkę, udusiłbym ją”.

Anastazja lubi wchodzić w rozmowy na poważne tematy, jest bystrą i inteligentną dziewczynką. Widzom tego programu nie spodobało się to o czym mówi. W trakcie emisji zaczęły pojawiać się takie komentarze jak:„Co za gnida”, „chciała się pokazać”, obrzydliwa dziewczynka”, „wybijcie jej zęby”.

Anastazja wyznała, że często rozmawia z ojcem na poważne tematy, interesuje ją m.in. religia, technologie, media oraz feminizm. Dziewczyna wypowiadała się także na temat trzech kandydatek, które walczyły o względy jej ojca.

– Zasługuje na interesującą kobietę, z którą będzie miał o czym porozmawiać – stwierdziła 12-latka. Jedna z prowadzących, Larissa Guzejewa, zaczęła atakować dziewczynkę nazywając ją m.in. „obłudnicą”, która „mówi, jakby była kobietą w średnim wieku” i osobą „dziesięć razy gorszą od teściowej”. Ojciec 12-latki w rozmowie z „The Moscow Times” stwierdził, że córka jest „niezależna w swoich poglądach”.  – czytamy na Fakt.pl

Pod filmem z programu w komentarzach leciał czysty hejt. Dziewczynce grożono nawet śmiercią. Anastazja postanowiła nagrać film, gdzie potępia twórców danej produkcji, uważając że nawołują innych ludzi do nienawiści. Rosjanka założyła konto na Twitterze, gdzie w tej chwili jest obserwowana przez kilka tysięcy osób.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →