Adam Małysz na kwarantannie: „Sytuacja jest poważna”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Małysz przebywa na 14-dniowej kwarantannie w domu, w odosobnieniu, po powrocie z Norwegii, skoczek nie ma wątpliwości że zagrożenie jakie niesie ze sobą koronawirus to bardzo poważna sytuacja.

Na swoim Facebooku umieścił wpis, w którym prosi aby sprawy nie bagatelizować i w miarę możliwości pozostać w domu. Na ten moment w Polsce odnotowano ponad sto przypadków zachorowań na koronawirusa. Niestety trzy osoby zmarły – są to pacjenci z Lublina,  Wrocławia oraz Poznania. Każde z nich było należało do tak zwanej „grupy ryzyka”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Małysz aktualnie podobnie jak tysiące Polaków przebywa w odosobnieniu w domu. Powód jego decyzji jest dobrze znany wszystkim. Skoczek niedawno wraz z kadrą narciarską wrócił z Norwegii.

Adam Małysz przebywa na 14 dniowej kwarantannie przez koronawirus

Po powrocie, sportowiec błyskawicznie postanowił zastosować się do zaleceń władz i w samotności przejść kwarantannę.  Adam Małysz nie kryje, że sytuacja jest bardzo poważna i dla dobra ogółu powinniśmy z pokorą zastosować zalecane zachowanie w tym szczególnym dla Polski momencie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po powrocie z Norwegii muszę odbyć 14-dniową kwarantannę domową. I nie łamię jej zasad – nie wychodzę z domu, by nie…

Opublikowany przez Adama Małysza Sobota, 14 marca 2020

Legenda polskich skoków zwrócił się również z prośbą do wszystkich młodych osób,  aby ograniczyły swoje przebywanie w sporych skupiskach.

Po powrocie z Norwegii muszę odbyć 14-dniową kwarantannę domową. I nie łamię jej zasad – nie wychodzę z domu, by nie narażać innych. Was też, a szczególnie młode osoby, proszę o odpowiedzialne zachowanie. Ograniczcie do minimum przebywanie poza domem, kontakty z ludźmi spoza najbliższej rodziny. Wymaga tego trudny okres, z jakim musimy się zmierzyć. Nie jestem panikarzem, lecz sprawy wyglądają na tyle poważnie, że warto trochę się poświęcić. Dla dobra nas wszystkich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– zaapelował dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej.

Do kwarantanny odniósł się również inny polski skoczek – Maciej Kot.

Dla dobra nas wszystkich pozostańmy w domu, jeśli tylko nie musimy go opuszczać, i unikajmy miejsc publicznych”

zaznaczył 28-letni zawodnik w swoich mediach społecznościowych.

Na ten moment w Polsce odnotowano 111 przypadków zarażeń na koronawirusa, 3 zgony, 13 osób uznano za wyleczone.

Źródło: wp.pl

Adam Małysz przebywa na 14-dniowej kwarantannie w domu, w odosobnieniu, po powrocie z Norwegii, nie ma wątpliwości że koronawirus to poważna sytuacja
Adam Małysz przebywa na 14-dniowej kwarantannie w domu, w odosobnieniu, po powrocie z Norwegii, nie ma wątpliwości że koronawirus to poważna sytuacja

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →