Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

Udostępnij:

Pandemia koronawirusa: Nagranie z Włoch podbija sieć, z pozoru wesołe wideo pokazuje powagę sytuacji- tak wygląda kwarantanna we Włoszech.

Sytuacja we Włoszech jest bardzo trudna. Sytuacja tam jest najgorsza wśród wszystkich państw Europy dotkniętych koronawirusem. Władze podjęły decyzje o wprowadzeniu kwarantanny na terenie całego kraju. Obywatele zostali zmuszeni do pozostania w domach. Za nieuzasadnione wyjście można tam dostać mandat.

CZYTAJ TEŻ: Hit w sieci! Zenek Martyniuk pokazuje jak się chronić przed koronawirusem

Włosi słyną ze swojej gościnności i radosnego stylu życia. Nawet w obliczu tak wielkiego zagrożenia jakim jest pandemia koronawirusa nie stracili nastroju i pogodnego podejścia do codzienności. Parę dni temu sieć obiegło nagranie z miasta Benevento. Szybko stało się hitem.

Kwarantanna we Włoszech nie odebrała im radości: wideo obiegło sieć

Na wideo, które znalazło się na YouTube widać, jak Włosi- każdy na swoim balkonie zaczynają grać i śpiewać aby jakoś umilić sobie czas kwarantanny.

„Sąsiedzi w zamknięciu odgrywają tradycyjną muzykę na balkonach. Uśmiechnąłem się, a potem zacząłem płakać. Bądźcie wszyscy bezpieczni i nigdy nie przestawajcie grać!”

– czytamy jeden z komentarzy na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala. Przerażający widok

Pandemia koronawirusa: Nagranie z Włoch podbija sieć, z pozoru wesołe wideo pokazuje powagę sytuacji- tak wygląda kwarantanna we Włoszech
Pandemia koronawirusa: Nagranie z Włoch podbija sieć, z pozoru wesołe wideo pokazuje powagę sytuacji- tak wygląda kwarantanna we Włoszech

„Brawo, w tym okresie potrzeba trochę radości!”, „Super, niech żyje muzyka!”, „To najlepsza wiadomość dzisiaj. Jestem wzruszony”

-komentują również na YouTube internauci, zachwyceni podejściem Włochów do sytuacji

Czytaj również: Producenci przerażeni. Gdy w zakładzie pojawi się wirus „zapasów zostanie na tydzień”

Źródło: YouTube, Twitter

Polecamy także:

Świątczak przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Bednarek ujawnił prawdę o The Voice. Tego nikt nie wiedział

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zarażonych w Polsce: najnowsze dane

Jedna z największych na świecie imprez odwołana! To koniec?

loading...

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →