Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono nazwiska

Wybory prezydenckie 2020: Afera pedofilska w Platformie Obywatelskiej (PO). Do bardzo ciekawych informacji dotarła Gazeta Polska. Z doniesień dziennika dowiadujemy się przede wszystkim, że aż 4 polityków Platformy Obywatelskiej usłyszało wyroki skazujące za czyny dotyczące wykorzystywania nieletnich.

W tej sytuacji gazeta ujawniła również częściowe personalia oraz funkcję polityków Platformy Obywatelskiej zamieszanych w ten proceder. Sprawa dopiero dziś nabiera rozgłosu. Do tej pory media głównego nurtu skupiały się na pojedynczych środowiskach. Mimo wszystko problem jest o wiele szerszy.

Czytaj też: Ostaszewska atakuje Kościół i PiS. Może mieć problemy

Afera pedofilska w Platformie Obywatelskiej (PO)

Cała Polska żyje aktualnie kampanią prezydencką. W tym czasie do opinii publicznej dostała się informacja dotycząca nowej afery środowiska związanego stricte z Platformą Obywatelską. W ostatnim czasie w polskich mediach było bardzo głośno na temat wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Zobacz również: Pamiętacie słodką Nel? Nie uwierzysz co robi i jak teraz wygląda

Temat w pierwszej kolejności został poruszony przez braci Sekielskich, którzy w 2019 roku opublikowali „Tylko nie mów nikomu”. Z kolei w maju cała Polska dyskutowała na temat filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”, który dotyczył pedofilii wśród celebrytów. Czy teraz czeka nas afera pedofilska wśród polityków?

Gazeta Polska opublikowała bardzo zaskakujące informacje. Z doniesień dziennika wynika bowiem, że aż czterech polityków Platformy Obywatelskiej było oskarżonych o czyny pedofilskie.

Pierwszą, ze skazanych prawomocnie osób, jest Łukasz M., były radny Platformy Obywatelskiej z warszawskiej Pragi-Północ. Mężczyzna posiadał ponad trzy tysiące materiałów o treści pedofilskiej. Ponad to usłyszał także zarzuty dotyczące szantażu seksualnego. W 2011 roku polityk usłyszał karę półrocznego pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Dziś jest na wolności.

Kolejni politycy

Kolejnym politykiem jest Piotr Z., który w chwili zatrzymania był radnym PO w małej miejscowości koło Słupska. Polityk został skazany za gwałt na córce sąsiadów oraz próbę gwałtu na dorosłej kobiecie. Został skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Dziś przebywa na wolności.

Kolejną osobą związaną z PO jest Rafał P. Mężczyzna to były szef młodzieżówki Platformy z Gniezna. Polityk otrzymał karę czterech lat, a także trzech miesięcy pozbawienia wolności za wykorzystanie seksualne trzech chłopców poniżej 15. roku życia. Ostatnią z osób jest były radny dzielnicy Żoliborz Marek L. W przypadku tego polityka proces jest nadal w toku. Polityk jest oskarżony o molestowanie i gwałt podczas letniego obozu sportowego.

Wybory prezydenckie 2020: Afera pedofilaka w Platformie Obywatelskiej (PO). Do bardzo ciekawych informacji dotarła Gazeta Polska
Wybory prezydenckie 2020: Afera pedofilaka w Platformie Obywatelskiej (PO). Do bardzo ciekawych informacji dotarła Gazeta Polska. Screen YouTube

Źródło: Stefczyk.info/Gazeta Polska

Polecamy także:

Katarzyna Nosowska zdradziła na kogo zagłosuje. Głośny apel wokalistki

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści na wakacje

Ogromna tragedia. Nie żyje dwukrotny mistrz świata

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →