Gwiazda apeluje do wszystkich Polaków. Uwaga drastyczne zdjęcie!

Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel, chodzi o akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”, której jest to już 8 edycja. Historie podopiecznych Fundacji nieraz są wręcz wstrząsające.

Czytaj też: Gdzie można się zaszczepić? Lista wszystkich punktów w kraju

Jedną z nich jest historia Pako, szczeniaka w typie owczarka, którego ktoś próbował… udusić. Psiak został porzucony w lesie z zawiązanym trzykrotnie sznurem wokół szyi. Powróz zagłębił mu się głęboko w ciało, a gnijącą ranę zainfekowały robaki. Jednak młody pies nie chciał się poddać i w końcu zerwał się z uprzęży. Przybłąkał się na jedną z posesji w Brzozowie. Właściciele próbowali wyjąć mu sznur z szyi jednak Pako był tak obolały, że od razu ich atakował. Wtedy wezwano pracowników Fundacji Kundelek, którzy momentalnie się nim zajęli.

Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel

Operacja trwała cztery godziny, a życie szczeniaka wisiało na włosku. Był bardzo osłabiony i wychudzony. Gnieździło się na nim pełno pcheł i kleszczy. Dodatkowo w ranach były larwy.

Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel, chodzi o akcję "Burek sam nie poprosi o pomoc", jest to już 8 edycja.
Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel, chodzi o akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”, jest to już 8 edycja.

Jednak duch walki młodego psa pozwolił mu przeżyć i teraz słodziak czeka na adopcję. Jest młody, pełen energii i bardzo wesoły. Poszukiwany jest dla niego dom najlepiej bez dzieci. Psiak potrzebuje dużo miłości, więc w grę nie wchodzi buda i podwórkowe życie. Dla zainteresowanych podajemy telefon: 728267534. Miejscowość Iłów, woj. Mazowieckie.

Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel, chodzi o akcję "Burek sam nie poprosi o pomoc", jest to już 8 edycja.
Anna Wyszkoni i Fundacja Kundelek ogłaszają chwytający za serce apel, chodzi o akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”, jest to już 8 edycja.

Od 15 listopada do 31 grudnia 2020 roku INTERIA, portal „RatujemyZwierzaki” oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w VIII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych, a także potrzebujących zwierząt. W zbiórce bierze udział ponad czterdzieści schronisk, przytulisk oraz fundacji. Ze wzruszającym apelem wystąpiła również Anna Wyszkoni, która w tym roku wspiera całą akcję.

Źródło: Interia

Polecamy także:

PILNE: Doszło do celowego złamania zasad w sprawie szczepień

Sprawdź! Jeżeli masz banknot z tą serią możesz zgarnąć kilka tys złotych!

Sekret babki z „Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →