Biedroń rzucił się na Czarnka! Skandaliczne zachowanie lidera Lewicy

Przemysław Czarnek w ostatnim czasie odpiera ataki ze wszystkich stron. Profesor KUL ma w najbliższym czasie zostać nowym ministrem edukacji narodowej. Taki stan rzeczy nie podoba się przede wszystkim politykom lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej.

Głos w sprawie zabrał także Robert Biedroń,  który w rozmowie w Radiu Zet powiedział wprost,  co myśli na temat nominacji nauczyciela akademickiego na urząd szefa MEN.

Przemysław Czarnek kontra Robert Biedroń

Apeluję do prezydenta, żeby nie przyjmował tej nominacji, może to zrobić. W ten sposób zmazałby ten dyshonor, hańbę i wstyd z kampanii wyborczej. Kiedy odczłowieczał ludzi, kiedy ich obrażał, kiedy nawoływał do złych rzeczypowiedział Robert Biedroń.

To wszystko może się zmienić nieprzyjmowaniem tej nominacji. Jeśli prezydent Andrzej Duda ma odrobinę honoru i siły, by przeciwstawić się prezesowi, to proszę pana prezydenta, nawet nie apeluję, by tej nominacji nie przyjmował – dodał. – Rozmawiałem z nimi kilka razy, nieoficjalnie. Przyjmują te uchwały, bo liczą, że z rządu skapną im pieniądze, że rząd łaskawszym okiem będzie patrzył na ich gminymówił rozmówca Radia ZET.

źródło: Radio Zet

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →