Podsiadło dopiekł Kindze Dudzie zmieniając słowa piosenki! Mocne słowa do córki prezydenta (wideo)

Dawid Podsiadło podczas koncertu z serii Męskie Granie sparafrazował słowa jakie wypowiedziała Kinga Duda podczas wiecu jej ojca, wsparł tym samym ruch LGBT.

8 sierpnia bieżącego roku odbył się jedyny tego lata koncert z serii Męskie Granie. Zorganizowano go w Żywcu i wystąpiło tam wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas wielu występów artyści wyrazili swoje poparcie dla aktywistów LGBT, którzy mają teraz problemy z prawem. Także Dawid Podsiadło w czasie swojego koncertu zdecydował się na taki krok i nawiązał do słów jakie wypowiedziała Kinga Duda podczas wiecu wyborczego swojego taty, prezydenta Andrzeja Dudy.

Czytaj też: Łukaszenka uciekł z Mińska? Porażające doniesienia mediów

Męskie Granie: Dawid Podsiadło sparafrazował słowa jakie wypowiedziała Kinga Duda, wsparł ruch LGBT

Tegoroczne Męskie Granie jest zupełnie inne niż w latach poprzednich, wszystko oczywiście dlatego, że nadal panuje światowa epidemia koronawirusa SARS-Cov-2. Z tego powodu zdecydowano się na zorganizowanie tylko jednego koncertu i odbył się on w Żywcu. Wystąpiło na nim wielu znakomitych wykonawców. Miedzy innymi byli to Król, Igo, Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, a także Dawid Podsiadło. Koncert postanowiono udostępnić online w serwisach Facebook i YouTube.

Zobacz również: Pilne: Zamieszki na Białorusi. Są ofiary. Dantejskie sceny na ulicach (wideo)

Oczywiście nie mogło zabraknąć tegorocznego hitu Męskiego Grania, czyli utworu Świt w wykonaniu Darii Zawiałow, Króla, a także Igo. Artyści postanowili wywiesić tęczowe flagi, które miały wyrażać ich poparcie dla demonstrujących ostatnio w Warszawie aktywistów LGBT, w czasie tamtych wydarzeń policja aresztowała 48 osób.

Dawid Podsiadło wyśmiewa apel jaki wygłosiła Kinga Duda

Swoje poparcie postanowił wyrazić także Dawid Podsiadło, który przed wykonaniem utworu Trofea wypowiedział słowa: „Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny”, które miały odnosić się do apelu Kingi Dudy wygłoszonego podczas wieczoru wyborczego jej ojca. Następnie piosenkę zaczął słowami: „Staję się potworem, bo wtedy czuję, że choć jestem tak naprawdę, nie ma mnie. To dzięki temu mogę na stary rower wsiąść, zamieszkać w kamienicy, nie myć rąk”. Te słowa odbiły się dużym echem w sieci i cytowane są przez wiele osób w serwisach Twitter, a także Facebook.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wałęsa wygadał się w TVN o współpracy z SB? Opozycja zamarła (wideo)

Na „Mamrocie” zbija fortunę! Jej sklep znają wszyscy Polacy. Poznajcie Panią Krysię

Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →