Horror w Małopolskiej wsi. O tym wiedział każdy. Nikt nic nie zrobił. Okropne…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W gminie Korzenna w woj. małopolskim interweniowało towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Tym razem jednak nie chodziło o zwykłą pseudohodowlę bądź po prostu złe warunki zwierząt. Okazało się, że w niektórych zakątkach Polski wciąż istnieje makabryczny proceder, który zdawałby się już dawno nie istnieć. A jednak… w tej wsi robiono smalec z psów.

Czytaj też: To mogło spotkać każdego. Porażające nagranie Polaka obiegło całą sieć! Odpowiedź przyszła szybko…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To co zobaczyli funkcjonariusze na miejscu było straszne. Zwierzęta były przechowywane w fatalnych warunkach. Niemalże wszyscy we wsi wiedzieli co się dzieje ze zwierzakami. Mimo to tylko jedna osoba zdecydowała się zgłosić sprawę. Wpłynęło zgłoszenie, w którym ktoś powiedział, że w tym konkretnym miejscu robi się smalec z psów.

Zgłaszający był przerażony i bał się o własne bezpieczeństwo. Funkcjonariusze jednak nie zbagatelizowali informacji. Pojechano na miejsce. To co tam zobaczyli przechodziło ludzkie pojęcie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Robił smalec z psów, horror w Małopolsce

Osoba zgłaszająca nie dołączyła do zgłoszenia zdjęć, gdyż się bała o swoje bezpieczeństwo. Podała tylko adres, pod którym miały znajdować się 2 psy. Podała również, że wszyscy we wsi wiedzą o tym, że starszy pan, właściciel psów, od wielu lat hoduje i zabija psy na smalec. Z informacji uzyskanych od sąsiadów wynikało, że właściciel psów oraz członkowie jego rodziny są bardzo agresywni – opisali przedstawiciele TOZ.

Inspektorzy pojawili się na miejscu w asyście policji. Psy były trzymane w najgorszych z możliwych warunków. Bez dostępu do jedzenia i wody. Skrajnie wyczerpane.

Czytaj także: Sensacyjne wieści o Roxie Węgiel. Ona ma dopiero 16 lat! Nie za wcześnie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W czasie interwencji starszy pan oraz kobieta (która wskazała, że jest właścicielką psów), stwierdzili, że wiedzą kto na nich „doniósł” i poprosił o interwencję. Dodatkowo twierdzili, że sąsiedzi bili i straszyli psy. Psinki mają zmiany chorobowe na ciele, nie mają szczepień przeciwko wściekliźnie, miały odchody pcheł na sierści, były brudne, śmierdzące – czytamy we wpisie TOZ.

w niektórych zakątkach Polski wciąż istnieje makabryczny proceder, który zdawałby się już dawno nie istnieć. W tej wsi robiono smalec z psów.
w niektórych zakątkach Polski wciąż istnieje makabryczny proceder, który zdawałby się już dawno nie istnieć. W tej wsi robiono smalec z psów.

Polecamy również:

Olejnik tym razem przesadziła! To koniec jej i programu „Kropka nad i”. Nawet fani zmieszali ją z błotem

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono znane nazwiska. Dla Polaków do ogromny wstrząs

Lekarz tuż po porodzie upuścił noworodka, który spadł na główkę. Wszystko nagrał ojciec. Film mrozi krew w żyłach

Horror na pogrzebie. Grabarz zaczął piłować dziecięcą trumnę na oczach rodziców

Kazikowi puściły nerwy i wykrzyczał szokujące słowa! Gigantyczna afera, o której mówią wszyscy. Popierasz?

Otwór wielkości średniego państwa na Antarktydzie. To bardzo złe wieści

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →