„Wziąłem rosyjską szczepionkę przeciw COVID-19”. Polski film hitem w sieci

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W serwisie YouTube pojawił się prześmieszny film zrobiony przez polską grupę HRejterzy pod tytułem „Rosyjska Szczepionka”. Nagranie stało się na tyle popularne w sieci, że dostrzegła je nawet rosyjska telewizja.

Czytaj także: Za te słowa o Polsce Jackowski stał się „niebezpieczny”. Rząd postanowił się wziąć za niego?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szczepionki na koronawirusa COVID-19 stały się w ostatnim czasie tematem numer jeden w światowych mediach. Kolejne firmy i kraje ogłaszając, ze opracowały już skuteczny lek na męczącą nas już niemal od roku chorobę.

W Wielkiej Brytanii rozpoczęto już masowe szczepienia. Jedną ze znanych osobistości, która zdecydowała się na iniekcję jest między innymi Ian McKellen, czyli Gandalf z ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena „Władca Pierścieni”. W naszym kraju cały czas czekamy na rozpoczęcie programu szczepień, który ma wejść w życie na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na YouTube pojawił się film zrobiony przez grupę HRejterzy pod tytułem „Rosyjska Szczepionka”

Swoją szczepionka chwalą się także Rosjanie, nazywa się Sputnik-V i stała się obiektem żartów w sieci. Popularna grupa Youtuberów HRejterzy również postanowiła pokazać swoim fanom satyryczne nagranie związane z tym tematem. trzeba przyznać, że jest to prawdziwe mistrzostwo. Ich spot spotkał się ze znakomitym odbiorem w sieci i obejrzało już go niemal 2 miliony internautów. Wspomniano o nim nawet w niemieckich mediach, trafił również do rosyjskiej telewizji publicznej.

Nagranie trwa około minutę i nagrane jest w formie vloga z perspektywy mężczyzny który przyjął rosyjską szczepionkę. Z biegiem czasu bohater zmienia się z biznesmena w koszuli i z nienagannym angielskim akcentem w stereotypowego Rosjanina z mocny wschodnio brzmiącym angielskim. Opowiada później jak w sąsiedztwie poluje na niedźwiedzie. Na koniec stwierdza rozbrajająco

„Rosyjska szczepionka jest zaje…ista. Polecam wszystkim. Za nas, za was, za ropę i gaz”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

HRejterzy- rosyjska szczepionka

W serwisie YouTube pojawił się prześmieszny film zrobiony przez polską grupę HRejterzy pod tytułem „Rosyjska Szczepionka”.

Film zdobył uznanie nie tylko w Polsce, pokazano go także w popularnym programie „Czas pokaże” w publicznej stacji telewizyjnej Federacji Rosyjskiej, Pierwyj kanał. Należy chyba jedynie pogratulować pomysłowości i poczucia humoru twórcom.

Źródło: YouTube

Polecamy również:

Dantejskie sceny w domu u Wałęsów. Tak źle jeszcze nie było

To on skazał Tomasza Komendę jako pierwszy. Kim jest sędzia Mariusz Wiązek?

Przerażająca wizja Jackowskiego: „Najgorsze dopiero przed nami”

Chciała obudzić 11-letniego synka do szkoły. Znalazła go martwego w łóżku

Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz musieli to uwiecznić

„Piotr Fronczewski nie żyje”: Obrzydliwy fake news krąży w sieci. Nie daj się nabrać!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →