Przerażająca wizja Jackowskiego: „Najgorsze dopiero przed nami”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wizja jaką przedstawił ostatnio na swoim kanale na YouTube jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski może całkowicie przerazić. To już kolejna jego przepowiednia na 2021 rok i nadal próżno szukać w niej dobrych informacji, według tego co mówi jasnowidz, przyszłość rysuje się przed nami w naprawdę ciemnych barwach.

Czytaj też: Chciała obudzić 11-letniego synka do szkoły. Znalazła go martwego w łóżku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski już od lat raczy nas swoimi przepowiedniami i wizjami dotyczącymi bliższej i dalszej przyszłości. Sławę zdobył jeszcze w latach dziewięćdziesiątych i według tego, co sam twierdzi od tego czasu pomógł przy niezliczonych już sprawach zaginięć, porwań i poszukiwań ciał. Służy pomocnym „trzecim okiem” zarówno rodzinom osób zaginionych, jak i policji, która miała się do niego zgłaszać z różnymi sprawami już ponad 700 razy. Pan Krzysztof słynie też z przepowiadania przyszłości, zazwyczaj jego wizje sięgają na kilka miesięcy do przodu, często też wizje pokazują mu jak będzie wyglądał następny rok.

Wizja jaką przedstawił jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski może przerazić

Jasnowidz z Człuchowa dzieli się swoimi przepowiedniami za pomocą kanału w serwisie YouTube, który założył kilka lat temu. Zebrał tam wierne grono fanów, które śledzi każde jego nagranie, ilość subskrybujących go użytkowników cały czas rośnie. Ma już ich ponad 210 tysięcy. Tematem jednego z filmów jest przepowiednia na 2021 rok, która niestety nie może napawać optymizmem. Postanowiliśmy sprawdzić ją zbliżając się do półmetka tego roku i… to trochę przerażające.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz musieli to uwiecznić

„Ilekroć się zastanawiam nad 2021 rokiem, to mam bardzo złe poczucie. Jak w 2019 nazywałem 2020 rok pierwszym nienormalnym, który będzie trwał w czasie 3,5 roku. 2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem, w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa. 2021 rok w pierwszym swoim kwartale przysporzy nam jeszcze, oprócz zarazy, dodatkowych problemów. Najgorsze dopiero przed nami”

– zaznaczył w nagraniu Jackowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polskę, ale także całą Europę ma czekać bardzo ciężki kryzys gospodarczy. Spowodowany będzie wprowadzonymi restrykcjami związanymi, z cały czas szalejącą, pandemią koronawirusa SARS-CoV 2. Swoje dołożyć ma także konflikt zbrojny, który wybuchnie na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz opowiedział co nieco również o szczepionce COVID-19.

„Wydawać by się mogło, że te szczepionki w jakiś sposób rozwiążą sytuację z zarazą, że te szczepionki odmienią nasz codzienny dzień, że zaczniemy żyć normalniej, bez tych obostrzeń. Nic takiego się nie wydarzy”

– zakończył wizje Krzysztof Jackowski.

Źródło: Pomponik

Polecamy również:

To koniec Grzegorza Markowskiego? Jego menedżerka przerwała milczenie

Szokująca „zabawa” nastolatek z Piły. Wszystko nagrały, prawdziwy skandal

Jan Pospieszalski ujawnia! Jest decyzja TVP w sprawie „Warto Rozmawiać”

Przywileje dla zaszczepionych? Polacy zagłosowali. Zaskakujące wyniki sondażu

Pietrek z „Ranczo” już tak nie wygląda, spektakularna metamorfoza

Owsiak ma dość. Podjął ostateczną decyzję względem TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →