Krystyna Janda ostro o prezydencie. Posłanka PiS nie pozostała jej dłużna

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem i politykami PiS po prostu nie przepada. Tak również było na samym początku bieżącego tygodnia. Janda udostępniła jeden z postów anty-pisowskiej strony.

Publikacja odnosiła się do powyborczej wizyty Andrzeja Dudy na Jasnej Górze. Zdjęcie wywołało w pewnych kręgach spore kontrowersje. W tej sytuacji swoje przysłowiowe pięć groszy od siebie postanowiła dołożyć znana aktorka.

Czytaj też: Uwielbiana przez Polaków sieć zamyka sklepy! To ostatnia szansa na zakupy

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook.

Krystyna Janda zdecydowanie nie może się pogodzić z kolejną przegraną wyborczą swojego ulubionego politycznego środowiska. Dlatego w tej sytuacji aktorka postanowiła kontynuować festiwal ataków na głowę państwa. Mianowicie tym razem Krystyna Janda udostępniła grafikę z modlącym się na Jasnej Górze Andrzejem Dudą.

Zobacz również: Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz. Dotyczy bardzo wielu Polaków. Wiadomo ile potrwa

Pluj, kłam, oczerniaj, odbieraj godność a potem udawaj przykładnego katolika. Jak ja się taka postawą brzydzę. – napisała aktorka.

Na jej słowa bardzo szybko postanowiła zareagować europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Mazurek.

Ten ich wszechobecny język pogardy. Przegrywają wybory za wyborami nie potrafiąc wyciągnąć wniosków. Za grosz szacunku i kultury. Ewidentnie lubią tarzać się w błocie. Mam wrażenie, że pani Janda uwielbia rolę błazna” – napisała europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości .

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem PiS.
Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem PiS.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Niestety wiceminister potwierdził najgorsze obawy. Od tej decyzji nie ma odwrotu

Sprzątał dom po zmarłych dziadkach. Gdy otworzył szafę doznał szoku. Nie mógł w to uwierzyć

To może Cię również zainteresować:

Tak choroba zmieniła Stuhra. Porażające zdjęcie krąży w sieci

Nowe ognisko koronawirusa. Zakażonych może być dużo więcej. Zarazili się w niespodziewanym miejscu

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →