Kim jest Bogusław Wojewódzki- ojciec gwiazdy TVN- co ukrywa Kuba?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na oficjalnym profilu Wojewódzkiego na Instagram nie znajdziemy zdjęć z rodziną, kim jest jego ojciec- Bogusław Wojewódzki, czy Kuba ma coś do ukrycia? To pytanie zadaje sobie z pewnością nie jeden fan kontrowersyjnego dziennikarza. Showman w tych sprawach w przeciwieństwie do reszty gwiazd jest bardzo skryty.

Czytaj też: Fatalna pomyłka w „Milionerach”. Dwie odpowiedzi były prawidłowe

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to persona, której raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Kuba lubi jak, jest o nim głośno, co często udowadniał swoim kontrowersyjnym zachowaniem.

W Internecie pojawiła się informacja, że ojcem Wojewódzkiego był członek KC PZPR oraz prokurator PRL — Bogusław Wojewódzki. Czy to prawda, czy jedynie zbieżność nazwisk?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Bogusław Wojewódzki, ojciec króla TVN- czy Kuba coś ukrywa?

W dokumentach dotyczących Solidarności, a konkretnie tzw. „prowokacji bydgoskiej” z 19 marca 1981 r. wynika, że Bogusław Wojewódzki zajmował się wyżej wspomnianą sprawą z ramienia Prokuratory Generalnej PRL.
Prowokacja Bydgoska to pobicie działaczy NSZZ Solidarność, które miało miejsce podczas sesji Wojewódzkiej Rady Narodowej. Miało ono miejsce 19 marca 1981 roku w Bydgoszczy.

Zobacz również: Tomasz Kammel ostro wypowiedział się o LGBT

Historycy nie mają cienia wątpliwości, że to jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń, jakie miały miejsce w okresie między sierpniem 1980 a wprowadzeniem stanu wojennego w grudniu 1981 r.
W sesji udział brali między innymi wicepremier Stanisław Mach, a jako zaproszeni goście przybyli przedstawiciele bydgoskiej Solidarności z szefem regionu Janem Rulewskim na czele.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Akta „Prowokacji Bydgoskiej”. Ojciec Króla TVN zamieszany w aferę?

W pewnym momencie uczestników rozmów z ramienia opozycji zaatakowały bojówki SB i MO. Sprawa nie została do dziś wyjaśniona, a sprawcy nie zostali nigdy ukarani. Zdaniem historyków i świadków tamtych wydarzeń — winę za ostateczny rezultat sprawy ponosi m.in. prokurator Bogusław Wojewódzki, który ochraniał w ten sposób przestępców nasłanych przez władze PRL.

Na Instagram Wojewódzkiego nie ma zdjęc z rodziną, kim jest jego ojciec- Bogusław Wojewódzki, czy Kuba ma coś do ukrycia?
Na Instagram Wojewódzkiego nie ma zdjęc z rodziną, kim jest jego ojciec- Bogusław Wojewódzki, czy Kuba ma coś do ukrycia?

źródło: wlocie.pl, Instagram

Polecamy również:

Paulina Hennig-Kloska o fałszowaniu historii. Internauci przypomnieli nagranie

Lichocka powiedziała co sądzi o programie Pospieszalskiego

Kuriozalna debata sędziów. Ostrzeżenie dla polskiego wymiaru sprawiedliwości

Żałoba w „Pytaniu na Śniadanie”… Tomasz Kammel przekazał druzgocące wieści i zaapelował

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie i rozliczyła się z „O.N.A” publicznie. Mocne

Jacek Braciak powiedział co sądzi o programach TVN, mocne słowa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →